Zabezpečili sme objednávku výstavby, predaj, financovanie a odovzdanie novostavby rodinného domu v projekte Šariny

Bungalov - pohľad z dvoraOkres: Bánovce nad Bebravou 034112
Obec: Dežerice
Vybavenie: voda, el. energia, plyn
Nehnuteľnosť: novostavba RD Mapa
Počet izieb: 3 + 1
Celková rozloha pozemku : cca. 350 m2
Cena: 86.000 EUR - rezervované

Popis Poloha: novostavba nízkoenergetického bungalovu sa bude nachádzať v obci Dežerice vzdialenej len 4 km od Bánoviec nad Bebr.  Je situovaná v novom areály s vlastnou - uzavretou prístupovou cestou, vo vedľajšej ulici s veľmi dobrým prístupom ku hlavnej ceste Trenčín - Prievidza a centru obce. Uzavretá cesta poskytne obyvateľom nadštandard  súkromia a bezpečia, a poloha ľahký a rýchly prístup k okresnému mestu.   
Opis: dom sa nachádza na začiatku  radovej zástavby, je vybavený samostatným pozemkom, v areály s vlastnou uzatvárateľnou prístupovou cestou. Samotný dom je prízemný a jeho moderne riešený interiér pozostáva z troch samostatných izieb, priestrannej otvorenej haly tvoriacu obývačku s kuchyňou a jedálenským kútom, kúpeľne, samostatného WC, komory, technickej miestnosti, šatníka / prípadne druhej kúpeľne /  a vstupnej chodby. Obývačka je orientovaná na slnečnú južnú stranu a je vybavená vstupom na terasu. Dom je stavaný s ohľadom na moderné riešenie interiéru a čo najnižšie prevádzkové náklady. Je stavaný z pórobetónových tvárnic so zateplením o hrúbke 15 cm, s väzníkovým krovom so zateplením o hrúbke 30 cm. Strešná krytina je škridlová. Zateplená  bude taktiež podlaha s izoláciou o hrúbke 12 cm. Presvetlenie domu budú zabezpečovať plastové okná s izolačným trojsklom. Je vykurovaný podlahovým kúrením napojeným na moderný plynový kondenzačný kotol. K vybaveniu patria všetky inžinierske siete - el. Energia, vodovod, plyn, odpad je zvedený do centrálnej čističky odpadových vôd. Využiť bude možné aj podkrovný priestor dostupný cez vyklápacie schody. Rodinný dom bude poskytovať za zaujímavú cenu a veľmi nízke prevádzkové náklady, bývanie vo vlastnom dome pri okresnom meste s  vlastným pozemkom a atmosférou bývania v obci. Plánovaný termín ukončenia výstavby a odovzdania domu je jún 2013, v súčasnosti sú vybudované zákady domu a napojenie na siete. Rodinný dom bude odovzdávaný dokončený s plávajúcimi podlahami, interiérovými dverami, vymaľovanými stenami, osadenou elektroinštaláciou... Veľkosť pozemku je cca. 350 m2..
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria :