Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Našli sme kupujúcich. zabezpečili sme financovanie a kompletný realitný servis projektu výstavby domov v Dežericiach
header-logo2.png

Našli sme kupujúcich. zabezpečili sme financovanie a kompletný realitný servis projektu výstavby domov v Dežericiach

Poloha: novostavba piatich samostatných. nízkoenergetických. dvojpodlažných rodinných domov  sa nachádza v obci Dežerice vzdialenej len 4 km od Bánoviec nad Bebr.  Areál je situovaný vo vedľajšej ulici s veľmi dobrým prístupom do centra obce. ku hlavnej ceste Trenčín - Prievidza. Vedlajšia cesta poskytne obyvateľom  súkromie  a bezpečie. a poloha ľahký a rýchly prístup k okresnému mestu.
Opis: samotné rodinné domy sú projektované ako dvojpodlažné s ohľadom na čo najnižšiu energetickú náročnosť a ich čo najlepšie priestorové využitie. V zadnej časti rodinného domu je možné umiestniť terasu dostupnú cez veľké francúzske okná z obývačky. Pred každým domom je miesto pre dve parkovacie státia. Prízemné podlažie pozostáva zo vstupnej predsiene prechádzajúcej do chodby so schodiskom. kúpeľne ( sprchovací kút ). samostatného WC. izby ( využiteľnej ako pracovňu - spálňa ) a haly tvoriacej otvorený priestor kuchyne s obývačkou. Na druhom podlaží  dostupnom po schodisku sú tri  priestranné - samostatné izby ( 3.3 x 3.8 m ) a veľká kúpeľňa s toaletou. Jedna z izieb je vybavená vlastným šatníkom. Domy sú stavané z kvádre s betónovými podlahami. Strešnú krytinu bude tvoriť škridla značky Mediteran - strecha je taktiež zateplená. okná sú plastové s izolačným trojsklom. Domy budú kompletne zateplené a vykurované moderným a úsporným kondenzačným kotlom s podlahovým kúrením ( vrátane prípavy teplej vody ). K dispozícii je el. energia. vodovod a plyn. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy.  Domy boli odovzdávané dokončené a plne funkčné. V cene boli zahrnuté aj interiérové dvere. kompletná elektroinštalácia / vodoinštalácia / vrátane zásuviek a vypínačov. plávajúce podlahy. steny vymaľované na bielo. prestrešenie vstupu do domu. Úžitková plocha domu je 122 m2. Domy stáli na pozemkoch o rozlohe cca  400  m2.
Termín ukončenia výstavby: november 2013.
 

V súčasnostisú všetky rodinné domy predané a odovzdané.