Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Zabezpečili sme financovanie. predaj a odovzdanie celého projektu výstavby ôsmych nízkoenergetických domov v dvoch etapách počas dvoch rokov
header-logo2.png

Zabezpečili sme financovanie. predaj a odovzdanie celého projektu výstavby ôsmych nízkoenergetických domov v dvoch etapách počas dvoch rokov

Úspešne sme ukončili výstavbu všetkých rodinných domov. z ktorých 7 sme odovzdali do užívania ich novým majiteľom. K dispozícii je posledný rodinný dom vybavený terasou. parkovaním so zámkovou dlažbou .... ktorý je možné u nás rezervovať.

Poloha: novostavba ôsmych nízkoenergetických rodinných domov  sa nachádza v obci Dežerice vzdialenej len 4 km od Bánoviec nad Bebr.  Areál s vlastnou - uzavretou prístupovou cestou je situovaný vo vedľajšej ulici s veľmi dobrým prístupom ku hlavnej ceste Trenčín - Prievidza a centru obce. Uzavretá cesta poskytne obyvateľom nadštandard  súkromia a bezpečia. a poloha ľahký a rýchly prístup k okresnému mestu.  
Opis: domy sú súčasťou radovej zástavby v areály s vlastnou prístupovou cestou. každý s vlastným pozemkom o rozlohe 319 m2 ( 11 x 29 m ). Samotný dom je prízemný a bude pozostávať zo troch samostatných izieb ( v súčasnom stave rozostavanosti ešte je možné meniť dispozíciu domov ). priestrannej otvorenej haly tvoriacu obývačku s kuchyňou a jedálenským kútom. kúpeľne s WC a vstupnej chodby. Obývačka ako aj spálňa je vybavená vstupom na terasu. Úžitková plocha domu tak dosahuje až 104 m2. Dom je stavaný s ohľadom na moderné riešenie interiéru a čo najnižšie prevádzkové náklady. Je postavený z pórobetónových tvárnic so zateplením o hrúbke 15 cm. s väzníkovým krovom so zateplením o hrúbke 30 cm. Strešná krytina je škridlová - Mediteram. Zateplená je taktiež podlaha s izoláciou o hrúbke 12 cm. Presvetlenie domu budú zabezpečovať plastové okná s izolačným trojsklom. Je vykurovaný podlahovým kúrením napojeným na moderný plynový kondenzačný kotol. K dispozícii sú všetky inžinierske siete - el. Energia. vodovod. plyn. odpad je zvedený do centrálnej čističky odpadových vôd. Všetky siete majú vlastné meranie. Využiť bude možné aj podkrovný priestor dostupný cez vyklápacie schody. Ku vybaveniu je možné dodať aj záhradnú chatku na uskladnenie náradia v záhrade. Rodinné domy budú poskytovať za zaujímavú cenu a veľmi nízke prevádzkové náklady. bývanie vo vlastnom dome pri okresnom meste s  vlastným pozemkom a atmosférou bývania v obci. Celý areál je v súčasnosti vo výstavbe. aktuálny stav môžete nájsť vo fotogalérii nižšie prípadne Vám ho osobne ukážeme.
Stav výstavby: v súčasnosti sme úspešne ukončili výstavbu všetkých rodinných domov. z ktorých sedem sme už odovzdali ich novým majiteľom.