Sme rodinná realitná kancelária špecializujúca sa na región Bánoviec nad Bebravou a okolie, založená v roku 2005.

Realitná kancelária REALISS vznikla po dôslednom zmapovaní trhu s nehnuteľnosťami v bánovskom regióne. Jej služby sú nastavené tak, aby pokryli jeho potreby. Poskytujeme komplexné služby v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, poradíme v oblasti súvisiacej s právnou problematikou, financovania a poistenia nehnuteľnosti.

Urobíme všetko preto aby bola Vaša nehnuteľnosť predaná čo najvýhodnješie.

Vo všetkých oblastiach našich činností dlhodobo spolupracujeme s renomovanou advokátskou kanceláriou, notárom, súdnymi znalcami a geodetickými kanceláriami.

Zastrešíme ochranu investícií prostredníctvom bankových garancií a notárskej zábezpeky. Neustále vzdelávame a absolvujeme pravidelné školenia Slovenskej realitnej akadémie, Národnej asociácie realitných kancelárii a ďalších renomovaných asociácií v oblasti trhu s nehnuteľnosťami. Príkladom môže byť aj získanie Osvedčenia od Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Slovenskej realitnej akadémie a zápis do personálnej encyklopédie osobností Slovenska vydávanej spoločnosťou WHO IS WHO.

Ing. Marian Môcik, tel. 0911715229, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Ing. Viera Môciková, tel. 0907705229, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Výber zo získaných certifikátov: