header-logo2.png

Pod Striebornicou

Home residence

Najdite nové bývanie:

  • Moderné

  • Rodinné domy

  • Pozemky

  • Vybavenosť

Developerský projekt "Pod Striebornicou"

Nájdite vysnívané bývanie.

Projekt výstavby rodinných domov .. Pod Striebornicou .. sa nachádza v nádhernom prostredí podhorskej obce Uhrovec. obklopenej príjemnou prírodnou scenériou. vytváranou pohorím Strážovských vrchov. Je zasadený do prostredia medzi miestnym vodným tokom a rekreačným areálom Striebornica vybaveným náučným chodníkom. oddychovými zónami. chatovou osadou ... Prostredie ponúka krásne výhľady. možnosti trávenia voľného času cyklistikou. turistikou a spoznávaním okolia.

Obec Uhrovec je strediskovou obcou. s kompletnou občianskou vybavenosťou – lekár. lekáreň. obchod. večierka. zrekonštruovaná škola a škôlka... Pre deti sú k dispozícii multifunkčné ihriská pre najmenších. ako aj pre väčšie deti.

Samotná lokalita projektu je situovaná v okrajovej časti obce. na rovinatej a slnečnej parcele. Bude vybavená kompletnou infraštruktúrou – nové cesty. osvetlenie. chodníky. ako aj prípojky na všetky siete – el. energia. vodovod. plyn a kanalizácia vyústená do centrálnej čističky odpadových vôd. Bonusom bude rozvod optickej siete s internetom a Magio televíziou. Projekt bude budovaný postupne v troch etapách. pričom prvá etapa ponúka stavebné pozemky a v ďalších etapách budú k dispozícii novostavby rodinných domov z výberu v našej ponuke.

Samotné stavebné pozemky boli projektované v optimálnej veľkosti a rozmeroch. tak aby umožnili pohodlné umiestnenie stavby bungalovu. parkovacieho státia a voľnočasovej zóny v zadnej časti pozemku. Siete budú k dispozícii na hranici pozemkov.

Stavebné pozemky

Kompletná dokumentácia. stačí si vybrať.

Pod Striebornicou Bungalov 1.jpg
Pod Striebornicou Bungalov 2.jpg
Pod Striebornicou Bungalov 3.jpg

Vyberte si z 5 typov bungalovov

Rodinné domy sú k dispozícii typu bungalov. s moderným dizajnom a priestorovým riešením v rôznych veľkostiach a vybavením. Každý z domov má slnečnú terasu dostupnú cez veľké francúzske okná. priestrannú kuchyňu s obývačkou. vybavenie modernými technológiami a sú stavané v energetickej triede ..A...

Pod Striebornicou Bungalov 1.jpg
Pod Striebornicou Bungalov 2.jpg
Pod Striebornicou Bungalov 3.jpg
Pod Striebornicou Bungalov 4.jpg
Pod Striebornicou Bungalov 5.jpg

Prečo bývanie Pod Striebronicou

Kvalitné bývanie.

Prostredie

Nádherné prostredie podhorskej obce. pri rekreačnej zóne Striebornica – náučný chodník. oddychové zóny. chatová osada

Vybavenosť

Kompletná občianska vybavenosť – škola. škôlka. multifunkčné ihriská. lekár. lekáreň. market. pizzéria ..

Infraštruktúra

Kompletne nová infraštruktúra – el. energia. voda. plyn. kanalizácia. nová cesta. osvetlenie