header-logo2.png

Vyberte si z 5 typov bungalovov

Rodinné domy sú k dispozícii typu bungalov. s moderným dizajnom a priestorovým riešením v rôznych veľkostiach a vybavením. Každý z domov má slnečnú terasu dostupnú cez veľké francúzske okná. priestrannú kuchyňu s obývačkou. vybavenie modernými technológiami a sú stavané v energetickej triede ..A...

Pod Striebornicou Bungalov 1.jpg
Pod Striebornicou Bungalov 2.jpg
Pod Striebornicou Bungalov 3.jpg
Pod Striebornicou Bungalov 4.jpg
Pod Striebornicou Bungalov 5.jpg

Bungalov 3

Bungalov 3

cena plne funkčného nízkoenergetického domu vrátane všetkých inžinierských sietí. cena pozemku podľa zvolenej parcely

114800

hrubá stavba

Popis

Bungalov č. 3  je najväčším rodinným domom v projekte .. Pod striebornicou.. ktorý je určený pre zákazníkov. ktorý ocenia jeho bohatý priestor. Výhodou je jeho pravidelný tvar. ktorý umožňuje jeho umiestnenie na takmer každý pozemok a samostatná technická miestnosť so vstupom z dvora. Pozemky pre jeho výstavbu sú obdĺžnikového tvaru s možnosťou umiestnenia parkovania v jeho prednej časti. 
Jeho obytné. prízemné podlažie pozostáva zo vstupnej chodby s priestorom pre vstavané skrine. ktorá prechádza do centrálnej chodby. samostatnej toalety. priestrannej rodinnej kúpeľne. troch samostatných izieb ( spálňa vybavená šatníkom ). technickej miestnosti dostupnej z dvora a haly tvoriacej otvorený priestor kuchyne s obývačkou vybavenej komorou. V hale je možnosť umiestnenia krbu ( komín k dispozícii ) a je vybavená veľkými francúzskymi dverami so vstupom na slnečnú terasu.  

Cena domu je prerátaná do stavu hrubej stavby ( základová doska s obvodovým murivom. vnútorné priečky. okná. vstupné dvere. strecha. klampiarske práce...)

Dom je však možné objednať aj dokončený do stavu holodom. V tomto prípade bude rodinný dom kompletne zateplený. vybavený modernými oknami s izolačným trojsklom a vykurovanie bude zabezpečené úsporným kondenzačným kotlom s podlahovým kúrením ( vrátane prípavy teplej vody ). prípadne modernou technológiou vykurovania tepelným čerpadlom ( doplatok len 6.000 EUR + možnosť vybavenia dotácie). Vyváženej teplote a úspore bude pomáhať rekuperačná jednotka.  Rodinný dom bude kompletne zateplený ( podlahy. obvodový plášť 20 cm polystyrén. stropy 30 cm minerálna vlna ). Dom bude odovzdaný v ponukovej cene takmer dokončený. chýbať bude  položiť podlahy a interiérové dvere. obložiť a namontovať sanitu v kúpeľni a WC. osadiť kuchynskú linku... Cenu vybavenia holodom poskytneme na vyžiadanie.

Zastavaná plocha domu: 159.5 m2        Úžitková plocha domu: 112.59 m2

Stav budovy

V prípade hrubej stavby: základová doska s obvodovým murivom. vnútorné priečky. okná. vstupné dvere. strecha. klampiarske práce...

V prípade stavu - holodom: Odovdzávame plne funkčný. nízkoenergetický RD napojený na el. energiu. vodovod. plyn ( bez meračov ). kanalizáciu. s plne funkčným kúrením ( plynový kotol / tepelné čerpadlo ). kompletne zateplený. vymaľovaný základným náterom na bielo. vypínače. zásuvky. Bez podláh. interiérových dverí obkladov a sanity.

Materiály

Materiál stavby :
tehla
Zateplenie :
podlahy. obvodový plášť 20 cm polystyrén. stropy 30 cm minerálna vlna
Podlahy :
betón
Okná :
plastové biele - izolačné trojsklo
Vchodové dvere :
plastové plné biele
Strop :
drevený - sadrokartón. zateplenie minerálnou vlnou 30 cm
Strecha :
valbová. škridla Terran ( farba podľa výberu )
Vykurovanie :
podlahové s plynovým kondenzačným kotlom prípadne tepelné čerpadlo ( doplatok 6.000 EUR )
Teplá voda :
súbežne s UK
El. energia :
230 V - možnosť 400 V
Voda :
vodovod
Plyn :
áno
Odpad :
kanalizácia
Energetický certifikát :
A

Ďalšie vybavenie

V cene domu je aj vybavenie v prípade vybavenia holodom ako komín. rekuperácia. možnosť klimatizácie s 50% zľavou z cenníkovej ceny. samozrejmosťou je bleskozvod. prepäťová ochrana. prúdový chránič. vonkajšia zásuvka a vývod na hadicu. Ponúkame za doplatok 6.000 EUR vybavenie domu moderným vykurovaním tepelným čerpadlom. 

Ďalej v cene domu: projektová dokumentácia. poplatky za stavebné a v prípade vybavenia holodom kolaudačné konanie V projekte je možné po dohode meniť vybavenosť. farebné kombinácie. stupeň dokončenia rodinného domu.

Pôdorysy

podorys 1