Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - CHCEM PREDAŤ
header-logo2.png

CHCEM PREDAŤ

CHCEM PREDAŤ

Radi by ste predali vašu nehnuteľnost?

Kategória Realiss. s.r.o.

Sme na trhu už od roku 2005. za tento čas sme úspešne zrealizovali stovky predajov. Sme miestna realitná kancelária. špecializujeme sa na región Bánoviec nad Bebravou a chceme aby našou reklamou bola Vaša spokojnosť.

Pri predaji Vám na základe našich dlhoročných skúseností najskôr pômôžeme nastaviť optimálnu cenu Vašej nehnuteľnosti. skontrolujeme jej právny stav a vysvetlíme Vám všetky  povinnosti Vás ako predávajúcich voči úradom.

Ak sa následne rozhodnete zveriť predaj do našich rúk. tak okrem profesionálnej inzercie ( robíme aj videoprehliadky ) a reklamy Vám pomôžeme v prípade potreby vysporiadať Vaše nehnuteľnosti tak. aby boli na predaj pripravené ( a to aj pre prípad financovania úverom ). Rozsiahly záber našej inzercie pomôže výhodnej predajnej cene a zvýšeniu množstva záujemcov. Okrem toho oslovíme klientov z našej širokej databázy záujemcov. ktorú sme si počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu vytvorili.

Následne Vás počas predaja odbremeníme od množstva telefonátov a informácie o nehnuteľnosti poskytneme za Vás. Počas telefonátov zároveň odfiltrujeme záujemcov. aby sme spolu nemuseli vykonávať množstvo zbytočných obhliadok. Po nájdení kupujúceho zabezpečíme financovanie. bezpečný prevod a samozrejme vyplatenie kúpnej ceny.

Aby sme Vás mohli kontaktovať pošlite nám Váš kontakt vyplnením nižšie pripraveného formuláru.