header-logo2.png

Projekt HORŇANY

Home residence

Najdite nové bývanie:

  • Rodinné domy

  • Pozemky

Developerský projekt "Horňany"

Nájdite vysnívané bývanie.

Vitajte v projekte stavebných pozemkov a výstavby rodinných domov .. IBV HORŇANY... situovaného len 7 km od Bánoviec nad Bebravou. V projekte Vám dávame výnimočnú  možnosť vybrať si buď stavebnú parcelu. alebo parcelu spolu s rodinným domom. Tento projekt sa nachádza v príjemnom prostredí novovytvorenej lokality. v okrajovej časti malej obce Horňany.

Rovinatá parcela na ktorej sa lokalita nachádza ponúka krásne výhľady. pokojné bývanie a veľmi dobrú dostupnosť do okresného mesta Bánovce nad Bebravou. ako aj k hlavnému ťahu Trenčín - Prievidza.

Obec Horňany je menšou obcou so základnou občianskou vybavenosťou. vrátane obchodu a obecného úradu. Pre deti je k dispozícii škôlka v susednej obci Dežerice. avšak existuje aj možnosť navštevovať školu a škôlku priamo v okresnom meste. alebo v obci Motešice.

Samotná lokalita projektu je situovaná v okrajovej časti obce na rovinatej a slnečnej parcele. Bude vybavená potrebnou infraštruktúrou. vrátane nových ciest. osvetlenia. chodníkov a prípojok na siete. ako je elektrická energia a vodovod. Odpad z rodinných domov bude odvádzaný do individuálnych žúmp. 

Stavebné pozemky boli navrhnuté v optimálnej veľkosti a rozmeroch. umožňujúcich pohodlné umiestnenie stavby bungalovu. vytvorenia parkovacieho státia a samozrejmosťou je voľnočasová zóna v zadnej časti pozemku. Siete pre rodinné domy budú k dispozícii na hraniciach jednotlivých pozemkov.

Ak hľadáte ideálne miesto pre výstavbu rodinného domu v okolí Bánoviec nad Bebravou s vynikajúcou dostupnosťou. projekt ..IBV HORŇANY.. je pre vás ideálnou voľbou.

Nezmeškajte túto príležitosť a kontaktujte nás pre viac informácií alebo zariadenie osobného stretnutia. Tešíme sa na spoluprácu s vami pri realizácii vášho snu o vlastnom rodinnom dome v krásnej lokalite IBV Horňany.

Stavebné pozemky

Slnečné a rovinaté parcely vybavené novou infraštruktúrou. stačí si vybrať.

Horňany Bungalov 1.jpg
Horňany Bungalov 2.jpg
Horňany Bungalov 3.jpg

Vyberte si zo 4 typov bungalovov

Do ponuky sme pre Vás pripravily štyri typy moderných a úsporných rodinných domov spĺňajúcich náročné priestorové a energetické kritériá. K dispozícii sú rodinné domy typu dvojdom určeným pre menšie parcely a typ bungalov. s moderným dizajnom a priestorovým riešením v rôznych veľkostiach a vybavením. Každý z domov má slnečnú terasu dostupnú cez veľké francúzske okná. priestrannú kuchyňu s obývačkou. vybavenie modernými technológiami a sú stavané v energetickej triede ..A...

Projekt Hornany Bungalov 1.jpg
Projekt Hornany Bungalov 2.jpg
Projekt Hornany Bungalov 3.jpg
Projekt Hornany Bungalov 4.jpg

Prečo bývanie v Horňany

Kvalitné bývanie.

Prostredie

Nádherné prostredie rovinatej a slnečnej parcely v okrajovej časti obce. Výborná dostupnosť k okresnému mestu a hlavnému ťahu TN - Prievidza.

Vybavenosť

V obci základná občianska vybavenosť. Śkôlka k dispozícii v obci Dežerice. Škola v Bánovciach nad Bebravou. Motešiciach. 

Infraštruktúra

Nová infraštruktúra - cesta. chodníky. verejné osvetlenie. K dispozícii prípojky el. energie. vodovod.