Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Zrealizovali sme predaj administratívnej budovy s výrobným - skladovým areálom na rozsiahlom pozemku v Bánovciach
header-logo2.png

Zrealizovali sme predaj administratívnej budovy s výrobným - skladovým areálom na rozsiahlom pozemku v Bánovciach

Poloha: areál so zrenovovanou administratívnou budovou. výrobnými - skladovými priestormi a s rozsiahlym pozemkom sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou - časť Horné Ozorovce. Areál je v komerčne využívanej oblasti okrajovej časti obce. s veľmi dobrou dostupnosťou k hlavnému ťahu TN - PD. Je situovaný na vlastnom. ohradenom pozemku o veľkosti približne 4190 m2. s vlastným vstupom priamo z príjazdovej cesty cez širokú bránu umožňujúcu vjazd nákladnej dopravy (príjazd kamiónovej dopravy umožňuje aj komunikácia ). Administratívna budova je vybavená taktiež vlastným vstupom. Veľkosť pozemku poskytuje možnosť ďalšieho rozširovania budov a ďalšiu výstavbu. prípadne využitie voľného pozemku na skladovacie kapacity.
Opis: administratívna budova je dvojpodlažná. zateplená s plochou strechou. Pozostáva z prízemného podlažia s dvoma veľkými miestnosťami ( výstavné plochy - predajňa ). kanceláriami. sociálnou časťou. bývalým výrobným priestorom a technickým zázemím. Na poschodí sú kancelárie a menšie sklady. Pred budovou je spevnená plocha so zámkovou dlažbu. vedľa budovy momentálne voľná zatrávnená plocha. Budova je napojená na vodovod. plyn. el. energiu ( dostatočne dimenzované ). Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Vykurovaná je ústredným kúrením plynovým. Budova prešla renováciou. má reprezentatívny vzhľad a prízemie bolo koncipované za účelom vytvorenia výstavných /predajných priestorov. menších výrobných priestorov a poschodie ako administratívne zázemie.
Výrobné / skladové priestory sú o veľkosti 470 m2. Sú situované na priestrannom nádvorí. Vstup do priestorov je zabezpečený cez viacero dvojkrídlových brán s výškou a šírkou umožňujúcou vstup nákladným vozidlom. Samozrejmosťou je napojenie na el. energiu. Na pozemku je k dispozícii dvojgaráž a mostová váha na váženie automobilov.
Zastavaná plocha administratívnej budovy je 189 m2. zastavaná plocha výrobných / skladových priestorov je 607 m2. Celková rozloha areálu je približne 4190 m2. Areál je vybavený prípojkou el. energie. vody a plynu. vhodný na okamžité užívanie pre logistiku. výrobu. skladovacie priestory..