Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Projekt 50 stavebných pozemkov v Uhrovci
header-logo2.png

Projekt 50 stavebných pozemkov v Uhrovci

Developerský projekt "Pod Striebornicou"

Mnoho našich klientov naslo .. vysnívané bývanie .. vďaka úspešnému projektu 50 stavebných pozemkov. kde sme majetkovo vysporiadali celú lokalitu. našli investorov. zabezpečili projekčnú kanceláriu. koordinovali inžiniersku činnosť smerujúcu k stavebným povoleniam a následne realizujeme predaj samotných parciel budúcim majiteľom.

Projekt výstavby rodinných domov .. Pod Striebornicou .. sa nachádza v nádhernom prostredí podhorskej obce Uhrovec. obklopenej príjemnou prírodnou scenériou. vytváranou pohorím Strážovských vrchov. Je zasadený do prostredia medzi miestnym vodným tokom a rekreačným areálom Striebornica vybaveným náučným chodníkom. oddychovými zónami. chatovou osadou ... Prostredie ponúka krásne výhľady. možnosti trávenia voľného času cyklistikou. turistikou a spoznávaním okolia.

Samotná Uhrovec je strediskovou obcou. s kompletnou občianskou vybavenosťou – lekár. lekáreň. obchod. večierka. zrekonštruovaná škola a škôlka... Pre deti sú k dispozícii multifunkčné ihriská pre najmenších. ako aj pre väčšie deti.

Samotná lokalita projektu je situovaná v okrajovej časti obce. na rovinatej a slnečnej parcele. Je postupne vybavená kompletnou infraštruktúrou – nové cesty. osvetlenie. chodníky. ako aj prípojky na všetky siete – el. energia. vodovod. plyn a kanalizácia vyústená do centrálnej čističky odpadových vôd. Bonusom bude rozvod optickej siete s internetom a Magio televíziou. Projekt je postupne realizovaný v troch etapách. pričom prvá etapa ponúka stavebné pozemky a v ďalších etapách budú k dispozícii novostavby rodinných domov z výberu v našej ponuke.

Samotné stavebné pozemky boli projektované v optimálnej veľkosti a rozmeroch. tak aby umožnili pohodlné umiestnenie stavby bungalovu. parkovacieho státia a voľnočasovej zóny v zadnej časti pozemku. Siete sú k dispozícii na hranici pozemkov.