Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Zrealizovali sme predaj výrobného areálu v Bánovciach nad Bebravou
header-logo2.png

Zrealizovali sme predaj výrobného areálu v Bánovciach nad Bebravou

Poloha: areál s výrobnými. skladovými a kancelárskymi priestormi a s vysporiadaným rozsiahlym pozemkom sa nachádza priamo v Bánovciach nad Bebravou. Má jedinečnú polohu pri frekventovanom hlavnom  ťahu TN - Prievidza s veľmi dobrou dostupnosťou k autobusovej a vlakovej stanici ako aj samotnému mestu. V jeho blízkosti sa nachádza sídlisko Dubnička. firmy  Hella a Gabor. obchodné centrum Kaufland a má veľmi dobrý prístup k obchvatu mesta. Je situovaný na vlastnom. ohradenom  pozemku o veľkosti 5937m2 s vlastným vstupom priamo z hlavnej cesty. Veľkosť pozemku poskytuje možnosť ďalšieho rozširovania budovy a riešenia prístavby (  k dispozícii je spracovaný projekt ).
Opis: budova je jednopodlažná. prízemná so sedlovou strechou. Pozostáva z časti kancelárií a sociálneho zázemia. výrobných a skladových priestorov. Pred budovou je veľké parkovisko a za budovou momentálne voľná zatrávnená plocha. Budova je napojená na vodovod. plyn. el. energiu ( dostatočne dimenzovanou pre výrobu. so záložnou trasou ). Možné je využiť aj vlastnú studňu s úžitkovou vodou. Odpad je zvedený do vlastnej biologickej čističky. Vstup do budovy je cez tri osobné vstupy. dve sťahovacie brány o výške 2.5m a samostatné vstupy do výroby a skladov.
Kancelárske priestory pozostávajú z troch samostatných kancelárií a zasadacej miestnosti. majú k dispozícii kuchynku a samostatnú jedáleň. sociálne zázemie spolu so šatňami.
Výrobné priestory sú o veľkosti 470 m2. Skladové priestory pozostávajú zo štyroch skladov ( podpora výroby. sklady materiálu ) o rozlohe približne 196 m2. K dispozícii sú priestory dielne a údržby slúžiace ako podpora výroby. Celková zastavaná plocha objektu je 1145 m2.
Budova je murovaná s pancierovými podlahami - v časti výroby dimenzovaná pre vysokú záťaž. Má zateplené stropy. sedlovú strechu s kovovou konštrukciou. Vykurovanie je riešené ústredným kúrením plynovým s troma samostatnými okruhmi ( kancelárie. hala. sklady). K dispozícii je klimatizovaná kancelária. Areál je aktívne využívaný pre účely výroby. jeho jedinečná poloha na frekventovanom a viditeľnom mieste pri hlavnom ťahu však umožňuje aj jeho iné využitie.