Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Zrealizovali sme pre klienta zmenu ornej pôdy na stavebné parcely a samotný predaj 34 pozemkov
header-logo2.png

Zrealizovali sme pre klienta zmenu ornej pôdy na stavebné parcely a samotný predaj 34 pozemkov

Zrealizovali sme projekt nových stavebných pozemkov  v tichej časti. vedľajšej ulice obce Podlužany s veľmi dobrou dostupnosťou do Bánoviec nad Bebravou ( len cca 6 km ). v susedstve zástavby rodinných domov ( len z jednej strany ). Je situovaný mimo hlavnej cesty s dobrým prístupom ku centru obce s výhľadom na okolitú prírodu. Poloha projektu poskytuje príjemné a tiché prostredie s dostatkom súkromia v novej ulici.
Opis: samotný pozemok na ktorom bol projekt realizovaný je slnečný a rovinatý. bude dostupný z vedľajšej cesty novo vybudovanou komunikáciou. Na hranici každého pozemku - vedené pod príjazdovou cestou budú k dispozícii rozvody plynu. verejného vodovodu a elektrickej energie spolu s dažďovou kanalizáciou. ( rozvody budú vybudované do konca roka 2015 spolu so spevnenou cestou ktorá bude následne dokončená po zrealizovaní najťažších prác staveníkmi ). K dispozícii  na výber parcely o výmere od 660 m2 do 1240 m2 -  v prvej etape 15 parciel. Projekt má vydané všetky potrebné povolenia preto je možné novými stavebníkmi ( rodinných domov ) na príslušnom stavebnom úrade požiadať o stavebné povolenia - podľa jednotlivých projektov domov. Pozemok  má výhodnú polohu vzhľadom na tichú lokalitu a blízkosť hlavnej cesty. s veľmi dobrou dostupnosťou ku hlavnému ťahu Trenčín - Prievidza / Topoľčany. V cene pozemkov je zahrnutý aj právny servis a poplatky na kataster. Samotná výstavba je individuálna podľa vlastného projektu. Cena zahŕňa okrem hodnoty samotného pozemku aj novú príjazdovú komunikáciu. rozvody energií ku jednotlivým pozemkom.