Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Real Estate HTML Template
header-logo2.png
garaz-5aprila-zm.jpg

Garáž s elektrikou 220-380V. montážnou jamou. pivnicou na sídlisku SEVER

5 Apríla, Bánovce nad Bebravou

21 000
Predané

Popis

Ponúkame Vám priestrannú, murovanú garáž o šírke 3 metrov a hĺbke 6 metrov, nachádzajúcu sa v Bánovciach nad Bebravou, v skvelej polohe sídliska SEVER. Táto garáž je súčasťou radovej zástavby murovaných garáží, ktorá je ideálna pre bezproblémové parkovanie a úložný priestor .

Jednou z hlavných výhod tejto garáže je jej výborná poloha. Nachádza sa v zástavbe garáží pri ulici 5. Apríla, s veľmi dobrou dostupnosťou do centra mesta, ako aj k hlavnej ceste Sládkovičova. Nebudete mať problém s rýchlym a pohodlným presunom kamkoľvek potrebujete.

Garáž je v zachovalom a starostlivo udržiavanom stave, čo zabezpečuje dlhú životnosť a bezproblémové využívanie. Je murovaná, má pultovú strechu a betónovú podlahu. Vybavená je montážnou jamou, ktorá umožňuje vykonávať menšie opravy a údržbu Vášho vozidla. Bonusom je aj pivnica, ktorá sa dá využiť ako skladový priestor. Garáž je napojená na elektrickú energiu s možnosťou pripojenia na 220 V, ale aj 380 V a to s vlastnými hodinami.

Vstup do garáže je zabezpečený dvojkrídlovou, plechovou a uzamykateľnou vstupnou bránou, čo zaručuje bezpečnosť a ochranu vášho majetku. Celá garáž stojí na parcele o rozlohe 22 m2 (momentálne nie je vo vlastníctve ).

Ak hľadáte spoľahlivé a funkčné miesto na parkovanie vášho vozidla s možnosťou využitia aj na menšie opravy a skladovanie, táto garáž je ideálnou voľbou pre Vás. 

 

Potrebujete ďalšie informácie, alebo máte cenový limit na kúpu tejto nehnuteľnosti ?

Váš názor nás zaujíma. Pošlite nám správu cez kontaktný formulár spolu s Vašou emailovou adresou a my Vám čo najrýchlejšie odpovieme.

Poslať správu tu: 

Detailné informácie

Interné ID :
22323
Cena :
21 000 €
Podlahová plocha :
18 m2
Plocha pozemku :
0 m2
Počet podlaží :
0
Poschodie :
0
Stav :
Pôvodný stav
Rok kolaudácie :
Náklady mesačné :
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :
el.energia 220/380 V, montážna jama, pivnica

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Tehla, kváder
Jadro :
Okná :
Strecha :
Pultová
Podlahy :
Betónová
Strop :
Krytina :
Zdroj tepla :
Vykurovanie :
Správca bytového domu :
Financovanie :
Mám záujem o obhliadku

Lokalita 5 Apríla, Bánovce nad Bebravou

Pôdorysy

Video


Podobné nehnuteľnosti