Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Real Estate HTML Template
header-logo2.png
byt-palkovicova-dv.jpg
byt-palkovicova-dv1.jpg
byt-palkovicova-dv2.jpg
byt-palkovicova-dv3.jpg
byt-palkovicova-dv4.jpg

Kompletne zrekonštruovaný. útulný 2 izb. byt so zmenenou dispozíciou pri centre mesta

Palkovičova, Bánovce nad Bebravou

88 000

Popis

Do našej ponuky na predaj sme pridali jedinečný 2 izbový byt s upravenou dispozíciou a so skvelou polohou pri centre mesta Bánovce nad Bebravou.

Poloha: Predávame útulný 2-izbový byt, ideálne situovaný na ulici Palkovičova. Tento byt sa nachádza na 4. poschodí v štvorposchodovom činžiaku, čo zabezpečuje pokojné prostredie bez susedov nad Vami.

Poloha bytu je výnimočná vďaka centru mesta, čo umožňuje rýchly prístup ku kompletným občianskym vybavenostiam ( úrady, obchody, škôlka... ).

Opis: tento byt bol rekonštruovaný s cieľom vytvoriť moderný, presvetlený a útulný interiér, kde časť dispozície bola vytvorená pomocou nábytku s množstvom úložného priestoru. Má úplne novú dispozíciu, ktorá zahŕňa vstupné zádverie, ktoré vedie do veľkého otvoreného priestoru haly v ktorej sa nachádza kuchyňa a pracovný kút s prechodom do detskej izby, ktorá bola vytvorená nábytkovou stenou ( priestor je možné ľahko zmeniť na halu s kuchyňou a veľkou obývačkou ). Okrem toho je tu aj samostatná spálňa s prístupom na priestrannú loggiu orientovanú na juhozápadnú stranu. Z kuchyne je prístup do kúpeľne a samostatného WC.

Vybavenie bytu zahŕňa priestrannú loggiu v spálni, čo je ideálne pre oddych na čerstvom vzduchu, a uzamykateľnú pivnicu v suteréne pre ďalšie úložné možnosti.

Byt prešiel komplexnou rekonštrukciou, vrátane zmeny dispozície. Podlahy boli obnovené - v hale a v jadre nájdete keramickú dlažbu, v spálni nové linoleum a v detskej izbe mäkký a teplý koberec. Kúpeľňa je vybavená rohovou vaňou, v zádverí a spálni sú vstavané skrine pre dostatok úložného priestoru. Kuchyňa je vybavená modernou rohovou linkou so vstavanými spotrebičmi.

Okná bytu sú vybavené vonkajšími žalúziami, čo zabezpečuje dostatok súkromia a reguláciu svetla. Bytový dom je zateplený, strecha bola rekonštruovaná a vchody sú vybavené elektronickým vrátnikom pre zvýšenú bezpečnosť.

Parkovanie je pohodlné, pretože je možné parkovať priamo pri činžiaku na parkovisku. Tento útulný byt je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú moderné bývanie v tichej lokalite so všetkými výhodami mesta priamo na dosah ruky. Nezmeškajte príležitosť získať tento jedinečný byt!

Celková rozloha bytu je 47 m2.

Dispozícia: vstupné zádverie, hala – kuchyňa s pracovným kútom, detská izba ( možnosť vytvorenia otvoreného priestoru kuchyne s obývačkou ), spálňa, kúpelňa s rohovou vaňou vaňou, samostatné WC .

Poschodie: 4 poschodie z 4.

Vybavenie: loggia, pivnica.

Rekonštrukcia: výmena okien a balkónových dverí za plastové, vonkajšie žalúzie, murované jadro s rohovou vaňou a samostatným WC, vymenené rozvody vrátane elektroinštalácie, sadrokartónové stropy, keramická dlažba v kuchyni, chodbe a pracovnom kúte, linoleum v spálni, koberec v detskej izbe, stierky, interiérové a vstupné dvere a ďalšie menšie interiérové úpravy...

Činžiak: zrenovované vchody, strecha, zateplený, vlastná kotolňa.

Káblová TV: áno

Internet: áno

Kúrenie: ústredné kúrenie radiátorové, vlastná kotolňa

Náklady: 180 EUR ( správca na 2 osoby),  30 EUR ( elektrická energia ), 6 EUR ( plyn )

Správca: Byttherm  

Uvoľnenie bytu: do troch mesiacov od úhrady kúpnej ceny.

 

Detailné informácie

Interné ID :
13623
Cena :
88 000 €
Podlahová plocha :
47 m2
Plocha pozemku :
0 m2
Počet podlaží :
0
Poschodie :
4
Stav :
Kompletná rekonštrukcia
Rok kolaudácie :
Náklady mesačné :
180 EUR ( správca na 2 osoby),  30 EUR ( elektrická energia ), 6 EUR ( plyn )
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :
Loggia, pivnica

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Panel
Jadro :
Kompletná rekonštrukcia
Okná :
Plastové
Strecha :
Plochá
Podlahy :
Dlažba Vinylové
Strop :
Krytina :
Zdroj tepla :
Ústredné vykurovanie
Vykurovanie :
Ústredné radiátorové
Správca bytového domu :
Byttherm
Financovanie :
Hotovosť / Hypotéka
Mám záujem o obhliadku

Lokalita Palkovičova, Bánovce nad Bebravou

Pôdorysy

podorys 1

Video

byt-palkovicova-dv5.jpg
byt-palkovicova-dv6.jpg
byt-palkovicova-dv7.jpg
byt-palkovicova-dv8.jpg
byt-palkovicova-dv9.jpg
byt-palkovicova-dv91.jpg
byt-palkovicova-dv92.jpg
byt-palkovicova-dv93.jpg
byt-palkovicova-dv94.jpg

Podobné nehnuteľnosti