header-logo2.png
dom-uhrovec-az.jpg
dom-uhrovec-az1.jpg
dom-uhrovec-az2.jpg
dom-uhrovec-az3.jpg
dom-uhrovec-az4.jpg

Chalupa so záhradkou. v tichej uličke pod lesom

, Uhrovec

49 800
Predané

Popis

Poloha: chalupa s vysporiadaným pozemkom 710 m2 sa nachádza v tichej, vedľajšej  uličke obce Uhrovec. Stojí vo veľmi príjemnej lokalite - na rovinatom, v zadnej časti sa zvažujúcom pozemku po lesom. Lokalita poskytuje príjemné prostredue v susedstve lesa, v tesnej blízkosti rekreačnej zóny Striebornica. Obec Uhrovec je strediskovou obcou. s kompletnou občianskou vybavenosťou – lekár, lekáreň, obchod, večierka, zrekonštruovaná škola a škôlka... Pre deti je k dispozícii multifunkčné ihrisko pre najmenších, ako aj pre väčšie deti.
Opis: samotná chalupa je jednopodlažná, nepodpivničená, s voľným podkrovím. Obytné podlažie je tvorené vstupným zádverím s komorou, veľkou kuchyňou, priestrannou izbou a veľkou hospodárskou miestnosťou s úložným priestorom na poschodie. Podkrovie je voľné, slúži ako prípadný sklad. Chalupa je v súčasnosti neobývaná, so zanedbanou údržbou a bude vyžadovať rekonštrukciu. Postavená je z kombinácie kameňa a nepálenej tehly, je však napojená na el. energiu, verejný vodovod aj plyn. Vykurovanie je zabezpečené lokálnymi vykurovacími telesami plynovými v kombinácii s tuhým palivom v kuchyni.  Teplá voda je pripravovaná v závesnom elektrickom bojleri. Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca hospodárska budova využívaná ako sklad. Je postavená z pálenej tehly s betónovou podlahou, trámovým stropom a sedlovou strechou s krytinou tvorenou pálenou škridlou. K dispozícii je v nej rozvod el. energie. Celková rozloha pozemku vrátane záhrady  je 710 m2.  

Materiál stavby: kombinácia kameňa a nepálenej tehly, betónové podlahy, trámové stropy s podbytím a omietkou, strešná krytina - pálená škridla 
Okná: pôvodné drevené - dvojité     
Kúrenie: lokálne vykurovacie telesá plynové + tuhé palivo 
Elektrika: 220 V
Vodovod: áno
Plyn: áno
Odpad: žumpa
Stav: pôvodný, zanedbaná držba, potrebná rekonštrukcia
Parkovanie: možnosť priamo na pozemku

Detailné informácie

Interné ID :
10321
Cena :
49 800 €
Podlahová plocha :
69 m2
Plocha pozemku :
710 m2
Počet podlaží :
1
Poschodie :
0
Stav :
Pôvodný stav
Rok kolaudácie :
Náklady mesačné :
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :
Hospodárska budova

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Nepálená tehla, kameň
Jadro :
Okná :
Pôvodné
Strecha :
Valbová
Podlahy :
Betónová
Strop :
Drevený
Krytina :
Škridla pálená
Zdroj tepla :
Plyn
Vykurovanie :
Lokálne vykurovacie telesá
Správca bytového domu :
Financovanie :
Hotovosť / Hypotéka
dom-uhrovec-az5.jpg

Lokalita , Uhrovec

Pôdorysy

podorys 1

Video

Podobné nehnuteľnosti