header-logo2.png
bungalov2_celny_full.jpg
bungalov2_1.jpg
bungalov2_2.jpg
bungalov2_3.jpg
bungalov2_4.jpg

Novostavba rodinného domu Bungalov 2 - projekt .. Pod Striebornicou ..

, Uhrovec

110 000

Popis

Projekt výstavby rodinných domov .. Pod Striebornicou .. sa nachádza v nádhernom prostredí podhorskej obce Uhrovec. obklopenej príjemnou prírodnou scenériou. vytváranou pohorím Strážovských vrchov. Je zasadený do prostredia medzi miestnym vodným tokom a rekreačným areálom Striebornica vybaveným náučným chodníkom. oddychovými zónami. chatovou osadou ... Prostredie ponúka krásne výhľady. možnosti trávenia voľného času cyklistikou. turistikou a spoznávaním okolia.

Obec Uhrovec je strediskovou obcou. s kompletnou občianskou vybavenosťou – lekár. lekáreň. obchod. večierka. zrekonštruovaná škola a škôlka... Pre deti sú k dispozícii multifunkčné ihriská pre najmenších. ako aj pre väčšie deti.

Samotná lokalita projektu je situovaná v okrajovej časti obce. na rovinatej a slnečnej parcele. Bude vybavená kompletnou infraštruktúrou – nové cesty. osvetlenie. chodníky. ako aj prípojky na siete – el. energia. vodovod a kanalizácia vyústená do centrálnej čističky odpadových vôd. Bonusom bude rozvod optickej siete s internetom a Magio televíziou. 

Bungalov č. 2 patrí v projekte medzi väčšie rodinné domy s bohatou ponukou priestoru a vybavenia. Má obdĺžnikový tvar. ktorý umožnil otočiť väčšinu jeho obytných miestností do oddychovej zóny pozemku. Je vhodný pre širšie pozemky v našej ponuke s možnosťou umiestnenia parkovania v jeho prednej časti. 
Jeho obytné. prízemné podlažie pozostáva z priestrannej vstupnej chodby s priestorom pre vstavané skrine a vstupom do samostatnej toalety a technickej miestnosti. troch svetlých samostatných izieb. pomerne veľkej rodinnej kúpeľne. haly tvoriacej otvorený priestor kuchyne s obývačkou vybavenej komorou. V hale je možnosť umiestnenia krbu ( komín k dispozícii ) a je vybavená veľkými francúzskymi dverami so vstupom na slnečnú terasu.  

Cena domu je prerátaná do stavu hrubej stavby ( základová doska s obvodovým murivom. vnútorné priečky. okná. vstupné dvere. strecha. klampiarske práce...)

Dom je však možné objednať aj dokončený do stavu holodom. V tomto prípade bude rodinný dom kompletne zateplený. vybavený modernými oknami s izolačným trojsklom a vykurovanie bude zabezpečené úsporným kondenzačným kotlom s podlahovým kúrením ( vrátane prípavy teplej vody ). prípadne modernou technológiou vykurovania tepelným čerpadlom ( doplatok len 6.000 EUR + možnosť vybavenia dotácie). Vyváženej teplote a úspore bude pomáhať rekuperačná jednotka.  Rodinný dom bude kompletne zateplený ( podlahy. obvodový plášť 20 cm polystyrén. stropy 30 cm minerálna vlna ). Dom bude odovzdaný v ponukovej cene takmer dokončený. chýbať bude položiť podlahy a interiérové dvere. obložiť a namontovať sanitu v kúpeľni a WC. osadiť kuchynskú linku... Cenu vybavenia holodom poskytneme na vyžiadanie.

Zastavaná plocha Bungalovu č. 2 je 152.8 m2. z toho úžitková plocha tvorí 117.7 m2.

Stav budovy
V prípade hrubej stavby: základová doska s obvodovým murivom. vnútorné priečky. okná. vstupné dvere. strecha. klampiarske práce...

V prípade stavu - holodom: Odovdzávame plne funkčný. nízkoenergetický RD napojený na el. energiu. vodovod. plyn ( bez meračov ). kanalizáciu. s plne funkčným kúrením ( plynový kotol / tepelné čerpadlo ). kompletne zateplený. vymaľovaný základným náterom na bielo. vypínače. zásuvky. Bez podláh. interiérových dverí obkladov a sanity.

Viac na https://www.realiss.sk/podstriebornicou/ponuka-domov

Cena domu je prerátaná na stav - hrubá stavba, bez pozemku.

Cena pozemku záleží od zvolenej parcely v projekte ( Cena za m2 je 55 EUR vrátane sietí, komunikácie, osvetlenia ... ).

Detailné informácie

Interné ID :
24821
Cena :
110 000 €
Podlahová plocha :
118 m2
Plocha pozemku :
0 m2
Počet podlaží :
1
Poschodie :
0
Stav :
Novostavba
Rok kolaudácie :
2022
Náklady mesačné :
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Tehla
Jadro :
Okná :
Plastové
Strecha :
Valbová
Podlahy :
Betónová
Strop :
Drevený
Krytina :
Škridla betónová
Zdroj tepla :
Tepelné čerpadlo
Vykurovanie :
Podlahové teplovodné
Správca bytového domu :
Financovanie :
Hotovosť / Hypotéka
bungalov2_5.jpg
uhrovec_cbs_202_dsc_2323.jpg
uhrovec_cbs_2020__dsc_2325.jpg
uhrovec_cbs_2020__dsc_2331.jpg

Lokalita , Uhrovec

Pôdorysy

podorys 1

Video

Podobné nehnuteľnosti