Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Real Estate HTML Template
header-logo2.png
kb-tncesta-kn.jpg
kb-tncesta-kn1.jpg
kb-tncesta-kn2.jpg
kb-tncesta-kn3.jpg
kb-tncesta-kn4.jpg

Prenájom reprezentatívnych priestorov s halou, skladom, dielňou, parkoviskom a kanceláriami pri hlavnom ťahu TN - Prievidza

Partizánska, Bánovce nad Bebravou

2 900

Popis

Do našej ponuky ,, Na prenájom ,, sme pridali skvele vybavený areál  vybavený halou, kanceláriami so sociálnym zázemím, dielňou a rozsiahlymi parkovacími plochami na ulici Partizánska.

Ponúkame Vám príležitosť prenajať si tento vybudovaný, zrenovovaný  areál situovaný v priemyselnej zóne obklopenej komerčne užívanými priestormi, na frekventovanom a dobre viditeľnom mieste v Bánovciach nad Bebravou.

Poloha:

Areál sa nachádza v radovej zástavbe komerčných priestorov, pri križovatke vyúsťujúcej k hlavnému a frekventovanému ťahu smer Trenčín a Prievidza. Má výhodnú polohu pri hlavnej ceste s vlastnými parkovacími plochami pre zákazníkov priamo pred budovou a ďalšími parkovacími plochami pre nákladné autá s vlastným vjazdom zo zadnej časti areálu. Frekventovaná ulica zároveň umožňuje umiestniť reklamu na dobre viditeľnom mieste, čo umožní prilákať nových zákazníkov a ľahko navigovať tých existujúcich. Ulica je zároveň vjazdom do mesta čo zabezpečí, že Vaši zákazníci Vás určite neminú.

Popis priestorov:

Rozloženie areálu je dobre premyslené, s využitím jeho plôch bez zbytočného priestoru. Areál pozostáva zo vstupného parkoviska pre osobné autá v jeho prednej časti. Z parkoviska je možný vstup osobným vchodom ako aj rolovacou bránou do podbránia vedúceho k hale a kanceláriám so sociálnym zázemím. Pri vstupe je k dispozícii aj menší sklad s vlastnou kanceláriou. Podbránie prechádza do haly s betónovou podlahou o rozlohe 395 m2 a výškou 5 m čo pri skladoch umožňuje stohovanie. Do haly je vstup aj dvoma rolovacími bránami o šírke 4,8m a výške 4,5m zo zadnej časti areálu. Výhodou je samostatné sociálne zázemie so sprchami a toaletou pre halu, veľká dielňa vybavená na opravy o rozlohe 67m2.  V zadnej časti areálu sú k dispozícii parkovacie ( alebo skladové ) betónové plochy, ktoré majú samostatný vjazd z hlavnej cesty. Areál je teda dostupný z dvoch strán. Hala je montovaná – sendvičovej konštrukcie s betónovou podlahou. Vjazd z parkoviska je uspôsobený aj pre vysokozdvižný vozík a nákladné auto. Má vlastné sociálne zázemie a je vybavená rozvodom el. energie na 220/380 V.

Kancelárie sú vybavené dvoma toaletami ( muži / ženy ), dvoma zariadenými kancelárskymi priestormi o rozlohe 55 m2, kuchynkou so skladom ( zariadenie je možné ponechať ). Kancelárie majú výhľad na vjazd do areálu cez veľké okná zabezpečujúce aj dostatok slnka. Podlahy tvorí keramická dlažba, sú kompletne zariadené vrátane rokovacieho kútika, rozvodu internetu, zabezpečovacieho systému. Vykurované sú ústredným kúrením s kotlom na plyn. Majú prechod aj priamo do haly.

Dielňa o rozlohe 67 m2 má vstup z haly cez dvojkrídlovú bránu. Je vybavená rozvodom el. energie 220/380 V, kompresorom pre stlačený vzduch, montážnou jamou a pracovnými stolmi s náradím.

K dispozícii je aj menší sklad 20 m2 s kanceláriou 7 m2 pri vstupe.

Ďalšie výhody:

Výhodami areálu je jeho reprezentatívny stav po renovácii a relatívne nová hala. Prenajíma sa so zariadenými kanceláriami, s vybaveným sociálnym zázemím ( toalety, sprchy, kuchynka ). Má výnimočnú polohu pri frekventovanej ceste, bezproblémový vjazd a vstup do areálu z dvoch strán. Problémom nieje ani parkovanie na plochách pred aj za areálom. Plochy v zadnej časti sa dajú využiť aj ako vonkajšie sklady. Kancelárie sú vykurované, k dispozícii je internet, TV, zabezpečovacie zariadenie, kamerový systém v hale, vonkajšie el. bariéry s možnosťou prepojenie na strážnu službu. Areál je vhodný na sklady, ale aj menšiu výrobu.

Ostatné informácie:

Rozloha kancelárií: 55 m2.

Rozloha soc. zázemie: 20+20 m2.

Rozloha haly: 395 m2.

Rozloha dielne: 67 m2.

Rozloha menšieho skladu a kancelárie: 20+11 m2.

Rozloha parkovacích plôch v prednej časti: približne 300 m2.

Rozloha parkovacích plôch v zadnej časti: približne 1500 m2

 

Konštrukcia: kancelárie murované z porobetónu a tehly + zateplenie, Hala sendvičová, zateplená konštrukcia. Podlahy betónové ( kancelárie a soc. zázemie dlažba, hala liaty betón )

Okná: plastové

Vykurovanie: kancelárie – ústredné radiátorové, plynový kotol. Hala s predprípravou na plynové žiariče.

Teplá voda: súbežne s UK

El. energia: 230/380 V ( trafostanica v areály )

Prípojky: el. energia, vodovod, plyn, kanalizácia

Vstup do haly: 2 x rolovacia brána šxv 4,8x4,5m

TV: áno

Internet: áno ( T-Com prípojka )

Zabezpečenie: áno

Detailné informácie

Interné ID :
30624
Cena :
2 900 €
Podlahová plocha :
395 m2
Plocha pozemku :
4190 m2
Počet podlaží :
1
Poschodie :
0
Stav :
Kompletná rekonštrukcia
Rok kolaudácie :
Náklady mesačné :
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :
Kancelárie, sociálne zázemie, hala, sklady, dielňa, parkovacie plochy

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Tehla, kváder
Jadro :
Okná :
Plastové
Strecha :
Plochá
Podlahy :
Betónová Dlažba
Strop :
Železobetón
Krytina :
Iná
Zdroj tepla :
Plyn
Vykurovanie :
Ústredné radiátorové
Správca bytového domu :
Financovanie :
Mám záujem o obhliadku

Lokalita Partizánska, Bánovce nad Bebravou

Pôdorysy

podorys 1

Video

kb-tncesta-kn5.jpg
kb-tncesta-kn6.jpg
kb-tncesta-kn7.jpg
kb-tncesta-kn8.jpg
kb-tncesta-kn9.jpg
kb-tncesta-kn91.jpg
kb-tncesta-kn92.jpg
kb-tncesta-kn93.jpg
kb-tncesta-kn94.jpg
kb-tncesta-kn95.jpg
kb-tncesta-kn96.jpg
kb-tncesta-kn97.jpg
kb-tncesta-kn98.jpg
kb-tncesta-kn99.jpg
kb-tncesta-kn991.jpg
kb-tncesta-kn992.jpg
kb-tncesta-kn993.jpg
kb-tncesta-kn994.jpg
kb-tncesta-kn995.jpg
kb-tncesta-kn996.jpg

Podobné nehnuteľnosti