header-logo2.png
kb-snp-zs.jpg
kb-snp-zs1.jpg
kb-snp-zs2.jpg
kb-snp-zs3.jpg
kb-snp-zs4.jpg

Kancelárske. skladové priestory 63 m2 so sociálnym zázemím. s parkovaním pri hlavnom ťahu TN - Prievidza

SNP, Bánovce nad Bebravou

0

Popis

Poloha: kancelársky priestor sa nachádza v budove s vlastnou parkovacou plochou v Bánovciach nad Bebravou na frekventovanej ulici SNP, v tesnej blízkosti hlavného ťahu TN - Prievidza. Ulica vedie k budúcemu areálu ( vo výstavbe ) obchodného domu Billa, nachádzajú sa na nej obchody a kancelárie a je viditeľná aj z Trenčianskej cesty ( na budovu je možné umiestniť reklamný pútač ).
Opis: areál je ohradený so vstupom cez vlastnú uzamykateľnú bránu - je vybavený bezpečnostným systémom. Pozostáva z budovy a parkovacej plochy ( o rozlohe cca 300 m2 ). Samotná budova je dvojpodlažná s podkrovím. Kancelráske priestory sa nachádzajú na prízemí budovy so vstupom z dvora. Pozostávajú zo zádveria, haly s kuchynským kútom, samostatnej toalety, kúpeľňe ( sprchovací kút, toaleta, umývadlo ), dvoch samostatných kancelárií ( 18 a 13 m2 ) a skladu. Priestory sú po rekonštrukcii vybavené ústredným kúrením s vlastným kotlom a meračmi energií.   
Samotná budova bola rekonštruovaná, vybavená novými plastovými oknami, podlahami ( dlažba, plávajúce podlahy ), stierkami, zrenovovanými sociálnymi zariadeniami vrátane kuchynky, novou vonkajšou fasádou, zámkovou dlažbou na parkovisku a ďalšími úpravami za účelom jej reprezentatívneho vzhľadu. Je vykurovaná ústredným kúrením plynovým, odpad je zvedený do verejnej kanalizácie. Je vybavená bezpečnostným zariadením. Budova stojí na pozemku o rozlohe 505 m2. Na budovu bude možné umiestniť aj reklamný pútač viditeľný z hlavného ťahu TN - Prievidza. 

Detailné informácie

Interné ID :
34520
Cena :
0 €
Podlahová plocha :
63 m2
Plocha pozemku :
505 m2
Počet podlaží :
2
Poschodie :
0
Stav :
Kompletná rekonštrukcia
Rok kolaudácie :
Náklady mesačné :
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :
Parkovanie

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Tehla
Jadro :
Okná :
Plastové
Strecha :
Sedlová
Podlahy :
Dlažba
Strop :
Železobetón
Krytina :
Plech
Zdroj tepla :
Plyn
Vykurovanie :
Ústredné radiátorové
Správca bytového domu :
Financovanie :
kb-snp-zs5.jpg