Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Real Estate HTML Template
header-logo2.png
byt-cibislavska-kk.jpg
byt-cibislavska-kk1.jpg
byt-cibislavska-kk2.jpg
byt-cibislavska-kk3.jpg
byt-cibislavska-kk4.jpg

Zrekonštruovaný 4 izbový byt v skvelej lokalite ulice Cibislávska s možnosťou prikúpenia garáže

Cibislávska, Bánovce nad Bebravou

115 000

Popis

Do našej ponuky ,, Na predaj ,, sme pridali veľkometrážny 3-izbový byt upravený na 4 izbový vo vyhľadávanej lokalite sídliska SEVER – na ulici Cibislávska.

Ponúkame Vám príležitosť vlastniť tento priestranný a zaujímavo riešený 4-izbový byt, ideálny pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie s dobrou dostupnosťou k centru mesta a teda aj ku kompletnej občianskej vybavenosti.

Poloha:

Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí ( úroveň takmer 1 poschodia ) v 7 poschodovom, panelovom, zateplenom  činžiaku. Jeho výhodou je, že je situovaný v chodbe, kde máte len jedného suseda, čo poskytuje viac súkromia. Táto lokalita je tichá a ponúka skvelú dostupnosť k centru mesta. Okolie je obklopené zeleňou a preto je ideálnym miestom pre tých, ktorí vyhľadávajú pokojné bývanie. Ulica je jednosmerná, čo zaručuje minimálnu premávku a väčšie bezpečie.

Popis bytu:

Rozloženie bytu je dobre premyslené a pozostáva zo vstupnej chodby s vešiakovou zástenou, štyroch izieb ( dve orientované na slnečnú juhozápadnú stranu ), kuchyne s jedálenský kútom poskytujúcim dostatok priestoru pre štvorčlennú rodinu, kúpeľne a samostatného WC v murovanom jadre. K bytu patrí aj uzamykateľná pivnica v suteréne bytového domu.

Ďalšie výhody:

Byt má dobré riešenie, vybavenie ( uzamykateľná pivnica v suteréne, kde môžete uskladňovať svoje veci ). Je situovaný v pomerne pokojnej lokalite. Okná boli vymenené za plastové a bytový dom je zateplený, čo prispieva k lepšej tepelnej izolácii a zníženým nákladom na energie, tým že prešiel rekonštrukciou má už vymurované jadro. Rekonštrukcia zahrnula okrem okien a jadra aj výmenu podláh za plávajúce, vstupné bezpečnostné dvere a interiérové dvere, kuchynskú linku, nové rozvody vrátane elektroinštalácie v byte, stierky, vytvorenie štvrtej izby a ďalšie úpravy.

Garáž

Ako zaujímavý benefit môžeme ponúknuť možnosť postúpenia práv vyplývajúcich z nájomnej zmluvy ku garáži priamo v bytovom dome, ktorá sa nachádza priamo v jeho suteréne. Nájomná zmluva je na dobu neurčitú. Garáž Vám tak ponúkne možnosť získať ďalšie úložisko a parkovať priamo v bytovom dome. Hodnotu za postúpenie poskytneme v RK, je však viazaná na kúpu bytu.

Ostatné informácie:

Samotný bytový dom je panelový, zateplený, má zrekonštruované vchody vybavené elektronickým vrátnikom a má zrekonštruovanú strechu s novou krytinou. Byt je vykurovaný ústredný kúrením radiátorovým. Bytový dom je napojený na centrálnu kotolňu. K dispozícii je internet a káblová TV ( optický kábel aj z Telekomu ).  Podlahy tvoria v byte plávajúce podlahy, v kúpeľni a toalete keramická dlažba.

Ak hľadáte príjemné prostredie a dobre vybavené bývanie, tento byt je pre vás ideálnou voľbou..

Celková rozloha bytu je 80 m2.

Dispozícia: štyri izby, vstupná chodba, kúpeľňa, WC, priestranná kuchyňa  – vyvýšené prízemie ( úroveň takmer prvého poschodia ).

Vybavenie: pivnica.

Rekonštrukcia: výmena okien za plastové, podlahy, vstupné bezpečnostné dvere, interiérové dvere, murované jadro, rozvody, elektroinštalácia v byte vrátane ističovej skrinky, kuchynská linka, stierky, vytvorenie štvrtej izby, menšie interiérové úpravy ( rekonštrukcia prebehla v roku 2012 )...

Činžiak: zrenovované vchody, zateplený, zrekonštruovaná strecha.

Káblová TV: áno

Internet: áno

Kúrenie: ústredné, radiátorové, centrálna kotolňa

Teplá voda: súbežne s UK

Náklady: 201 EUR ( správca ),  29 EUR ( elektrická energia ), 6 EUR ( plyn )

Správca: Bytové družstvo BN

Uvoľnenie bytu: do júl 2024.

Detailné informácie

Interné ID :
10424
Cena :
115 000 €
Podlahová plocha :
80 m2
Plocha pozemku :
0 m2
Počet podlaží :
0
Poschodie :
0
Stav :
Kompletná rekonštrukcia
Rok kolaudácie :
Náklady mesačné :
201 EUR ( správca ),  29 EUR ( elektrická energia ), 6 EUR ( plyn )
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :
pivnica

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Panel
Jadro :
Kompletná rekonštrukcia
Okná :
Plastové
Strecha :
Podlahy :
Laminátové Dlažba
Strop :
Krytina :
Zdroj tepla :
Ústredné vykurovanie
Vykurovanie :
Ústredné radiátorové
Správca bytového domu :
Bytové dužstvo
Financovanie :
Hotovosť / Hypotéka
Mám záujem o obhliadku

Lokalita Cibislávska, Bánovce nad Bebravou

Pôdorysy

podorys 1

Video

byt-cibislavska-kk5.jpg
byt-cibislavska-kk6.jpg
byt-cibislavska-kk7.jpg
byt-cibislavska-kk8.jpg
byt-cibislavska-kk9.jpg
byt-cibislavska-kk91.jpg
byt-cibislavska-kk92.jpg
byt-cibislavska-kk93.jpg
byt-cibislavska-kk94.jpg
byt-cibislavska-kk95.jpg

Podobné nehnuteľnosti