header-logo2.png
dom-vlckovo9-1.jpg
dom-vlckovo9-2.jpg
dom-vlckovo9-4.jpg
dom-vlckovo9-3.jpg

Novostavba 4 izb. bungalovu s terasou, v novej, tichej ulici obce Dežerice - časť Vlčkovo

Vlčkovo, Dežerice

108 500
Predané

Popis

Poloha: novostavba 4 izb. nízkoenergetického bungalovou sa nachádza v obci Dežerice vzdialenej len 4 km od Bánoviec nad Bebr. Areál je situovaný v novej, vedľajšej, tichej ulici s veľmi dobrým prístupom do centra obce a ku hlavnej ceste Trenčín - Prievidza. Vedľajšia cesta poskytne obyvateľom súkromie a bezpečie, a poloha ľahký a rýchly prístup k okresnému mestu. Z pozemku je pekný výhľad na obec a okolie. Samotný pozemok je obdĺžnikového tvaru a má možnosť vstupu z dvoch strán a je orientovaný na juhovýchodnú stranu.

Opis: samotný rodinný dom je projektovaný ako prízemný s ohľadom na čo najniššiu energetickú náročnosť a čo najlepšie priestorové využitie. V bočnej časti rodinného domu je možné umiestniť terasu dostupnú cez veľké francúzske okná z obývačky. Parkovanie je možné zabezpečiť na spevnenej ploche v zadnej časti pozemku. Prízemné podlažie pozostáva zo vstupnej chodby, centrálnej chodby, troch samostatných izieb, kúpeľne so sprchovacím kútom a rohovou vaňou, samostatného WC, technickej miestnosti, haly tvoriacej otvorený priestor kuchyne s obývačkou. Dom je stavaný z pálenej tehly s betónovými podlahami. Strešnú krytinu bude tvoriť škridla značky Mediteran - okná sú plastové s izolačným trojsklom. Dom bude kompletne zateplený a vykurovaný moderným a úsporným kondenzačným kotlom s podlahovým kúrením ( vrátane prípavy teplej vody ). K dispozícii je el. energia, vodovod a plyn. Odpad bude zvedený do vlastnej žumpy. Dom bude odovzdávaný dokončený a plne funkčný. Interiér je dokončený s kompletnou elektroinštaláciou / vodoinštaláciou / vrátane zásuviek a vypínačov, podlahovým kúrením s kondenzačným kotlom, steny vymaľované na bielo ... Dom bude stáť na pozemku o rozlohe cca 623 m2. Úžitková plocha domu je 83,2 m2.

Príjazd: asfaltová cesta
Stav budovy: novostavba.
Materiál stavby: tehla, betónové podlahy, strešná krytina - pálená škridla, zateplenie obvod. plášťa 20 cm polystyrén, zateplenie stropu - 30 cm minerálna vlna.
Podlahy: betónové, plávajúca podlaha.
Okná: plastové, izolačné trojsklo.
Vykurovanie: podlahové, kondenzačný kotol.
Teplá voda: kondenzačný kotol.
Pírípojky: el. enegia, vodovod, plyn.
Odpad: prefabrikovaná žumpa.
Energetický certifikát: po dokončení A.

 

Detailné informácie

Interné ID :
12520
Cena :
108 500 €
Podlahová plocha :
83 m2
Plocha pozemku :
623 m2
Počet podlaží :
1
Poschodie :
0
Stav :
Novostavba
Rok kolaudácie :
2021
Náklady mesačné :
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Tehla
Jadro :
Okná :
Plastové
Strecha :
Valbová
Podlahy :
Laminátové Dlažba
Strop :
Drevený
Krytina :
Škridla betónová
Zdroj tepla :
Plyn
Vykurovanie :
Podlahové teplovodné
Správca bytového domu :
Financovanie :
Hotovosť / Hypotéka

Lokalita Vlčkovo, Dežerice

Pôdorysy

podorys 1

Video

Podobné nehnuteľnosti