header-logo2.png
dom-dezerice-rs.jpg
dom-dezerice-rs1.jpg
dom-dezerice-rs2.jpg
dom-dezerice-rs3.jpg
dom-dezerice-rs4.jpg

Novostavba rodinného domu s rozsiahlym. slnečným pozemkom 3.757 m2 v tichej časti obce Dežerice

, Dežerice

325 000

Popis

Poloha: novostavba 4 izb. nízkoenergetického rodinného domu sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite obce Dežerice, vzdialenej len 4 km od Bánoviec nad Bebr. Je postavená na rozsiahlom, slnečnom, mierne svahovitom pozemku. Z pozemku je dobrý prístup do centra obce, ku hlavnej ceste, ako aj k hlavnému ťahu Trenčín - Prievidza. Vedľajšia ulica okrem toho poskytuje obyvateľom súkromie a poloha ľahký a rýchly prístup k okresnému mestu. Z pozemku je pekný výhľad na obec a okolie. Samotný pozemok je obdĺžnikového tvaru, jeho zadná časť je užívaná na pestovanie ovocných drevín a je orientovaný na juhovýchodnú stranu..  
Opis: novostavba rodinného domu je dvojpodlažná, s veľkou technickou miestnosťou so samostatným vstupom z dvora. Jej prízemné obytné podlažie tvorí zádverie s centrálnym schodiskom a vstupom do priestrannej kúpeľne ( so sprchovacím kútom) s toaletou, kuchyne s jedálenským kútom a komorou s prechodom do obývačky s výhľadom na slnečnú stranu. Na poschodí sa nachádzajú tri samostatné izby ( dve vybavené balkónom s výhľadom na veľký pozemok ) a rodinná kúpeľňa s toaletou. Rodinný dom bol postavený v roku 2020 z kvádre ( YTONG) so zateplením 20 cm EPS. Podlahy sú betónové, prekryté zväčša vinylom a keramickou dlažbou v kúpeľniach. Strešnú krytinu tvorí pálená škridla, stropy sú z monolitického železobetónu. Okná s izolačným trojsklom a vstupné ( bezpečnostné ) dvere sú plastové . Rodinný dom je pripojený na - el. energiu 230 V / 400 V, verejný vodovod a plyn. Odpad je zvedený do vlastnej biologickej domovej čističky. Na pozemku je k dispozícii aj kopaná studňa napojená aj na domový rozvod ( okrem kuchyne ), čo umožňuje šetriť náklady na spotrebu vody. Vykurovanie domu je zabezpečené ústredným podlahovým kúrením - vyhrievaným moderným plynovým kondezačným kotlom Wolf. Teplá voda je pripravovaná súbežne s UK v samostatnom bojleri. Za domom sa nachádza veľká slnečná záhrada s obecnou komunikáciou po celej dĺžke. K dispozícii je pri vstupe aj starší rodinný dom, ktorý je možné zrekonštruovať. Pri vstupe do rodinného domu - pri záhrade je k dispozícii aj samostatná drevenná chatka užívaná na voľnočasové aktivity. Chatka má rozmer 3x6m a je vybavená el. energiou a krbovými kachľami. Celková rozloha rozsiahleho pozemku  je 3.757  m2, zastavaná plocha domu  je 95 m2 a úžitková 119 m2. Možné je nehnuteľnosť odpredať za zníženú cenu v prípade jej odpredaja s menším pozemkom o rozlohe približne 880 m2. V tomto prípade by bola cena znížená o 95.000 EUR. 

Príjazd: asfaltová cesta
Stav budovy: doposiaľ neužívaná stavba skolaudovaná v roku 2020.
Materiál stavby: kváder YTONG, zateplenie 20 cm EPS, energetická trieda A1, podlahy betónové + keramická dlažba, vinil, železobetónový  strop.
Strecha:  pálená škridla, sedlová.
Podlahy: betónové + keramická dlažba, vinyl.
Okná: plastové, trojsklo .
Vykurovanie: ústredné ( podlahové ) kotol na plyn - kondenzačný Wolf.
Teplá voda: súbežne s UK - samostatný bojler.
Prípojky: vodovod, el. energia, plyn, bilogická domová čistička
Vybavenie: studňa, hospodárska budova, starší rodinný dom, chatka s kúrením a el. energiou pri záhrade 

Detailné informácie

Interné ID :
11522
Cena :
325 000 €
Podlahová plocha :
119 m2
Plocha pozemku :
3757 m2
Počet podlaží :
2
Poschodie :
0
Stav :
Novostavba
Rok kolaudácie :
2020
Náklady mesačné :
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :
studňa, hospodárska budova, starší rodinný dom, chatka s kúrením a el. energiou pri záhrade, balkón 

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Kváder
Jadro :
Okná :
Plastové
Strecha :
Sedlová
Podlahy :
Vinylové Dlažba
Strop :
Železobetón
Krytina :
Škridla pálená
Zdroj tepla :
Plyn
Vykurovanie :
Podlahové teplovodné
Správca bytového domu :
Financovanie :
Hotovosť / Hypotéka
dom-dezerice-rs5.jpg
dom-dezerice-rs6.jpg
dom-dezerice-rs7.jpg
dom-dezerice-rs8.jpg
dom-dezerice-rs9.jpg
dom-dezerice-rs91.jpg
dom-dezerice-rs92.jpg
dom-dezerice-rs93.jpg
dom-dezerice-rs94.jpg
dom-dezerice-rs95.jpg
dom-dezerice-rs96.jpg
dom-dezerice-rs97.jpg

Lokalita , Dežerice

Pôdorysy

podorys 1
podorys 1

Video

Podobné nehnuteľnosti