.... aj HYPOTÉKA SA DÁ VYBAVIŤ POHODLNE A RÝCHLO.....

 

Realitná kancelária REALISS - reality, s.r.o. Vám na základe niekoľko ročných skúseností vo finančnom sprostredkovaní prináša možnosť najvýhodnejšieho financovania kúpy Vašej nehnuteľnosti. Našim cieľom je nielen zabezpečiť nehnuteľnosť pre klienta, ale aj jej efektívne financovanie, preto úzko spolupracujeme so sieťou všetkých komerčných bánk.

Mnohí klienti pred kúpou nehnuteľnosti zvažujú možnosti jej financovania. Jednou z možností je hypotekárny úver. Na jednom stretnutí získate prehľad o všetkých bankách, aktuálnych akciách, úrokových sadzbách, či samotných poplatkoch...Poskytneme Vám komplexné informácie, skompletizujeme podklady potrebné k vybaveniu Vašej hypotéky, odsledujeme schvaľovací proces a vy pôjdete do banky už len na podpis samotných zmlúv. Keďže hypotekárny úver je dlhodobou záležitosťou, preto je nevyhnutné venovať zvýšenú pozornosť výberu banky, prostredníctvom ktorej sa daná nehnuteľnosť bude financovať.

 

Parametre faktorov, ktoré ovplyvňujú výšku mesačných splátok a celkových podmienok hypoték a úverov sa neustále menia. Nie každý klient má toľko času, aby navštívil všetky finančné inštitúcie a informoval sa o podmienkach úveru. Práve z tohto dôvodu máme pre Vás pripravené služby našich nezávislých hypotekárnych špecialistov, ktorí Vás prevedú všetkými úskaliami úverového obchodu. Ich služby sú pre našich klientov v plnej miere BEZPLATNÉ.

  

......je pre nás samozrejmosťou, že aj po vyčerpaní Vašej hypotéky Vám v prípade akýchkoľvek otázok zostávame k dispozícii....


Ing. Viera Môciková, tel. 0907 705 229, mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prípadne kliknite na tlačítko ,, mám záujem ,, odošlite nám Váš kontakt a my sa Vám ozveme. 

Mám záujem

Súčasťou našej práce pri predaji Vašich nehnuteľností sú aj nasledovné služby :
 
- našou prioritou je Vaša spokojnosť, preto sa neustále vzdelávame a pracujeme tak, aby sme Vám na základe našich skúseností a praxe sprostredkovali naozaj výhodný predaj, kúpu a prenájom bytu, domu, chaty, záhrady...

- pri našom prvom stretnutí zrealizujeme obhliadku nehnuteľnosti a pomôžeme Vám nastaviť jej cenu s ohľadom na neustále sa vyvíjajúci trh   

- následne skontrolujeme právny stav Vašej nehnuteľnosti, v prípade potreby pomôžeme s jej vysporiadaním a zápisom do katastra nehnuteľností  
 
- predaj podporujeme profesionálnou reklamou, inzerciou - neustále sledujeme nové trendy a tak spracovávame aj videoprehliadky nehnuteľností   

- nájdeme vhodného kupujúceho / nájomcu ( väčšina nehnuteľností je financovaná prostredníctvom úveru, preto je súčasťou našej práce aj hypotekárne poradenstvo pre kupujúcich )
 
- samozrejmosťou je príprava kúpnych, darovacích, zámenných a nájomných zmlúv  
 
- zabezpečíme úspešný vklad do katastra nehnuteľností, znalecké posudky, geometrické plány a všetky súvisiace geodetické práce

- ochranu Vašich finančných prostriedkov zabezpečujeme aj notárskou a bankovou úschovou
 
- kupujúci dnes väčšinou financujú kúpu formou hypotekárneho úveru, preto pripravujeme pre Vašich kupujúcich aj návrhy optimálneho financovania a poistenia nehnuteľnosti, pomáhame s vybavením úveru  
 
- pracujeme aj s partnerskými realitnými kanceláriami, využívame najnavštevovanejšie realitné portály a preto dokážeme zabezpečiť rozsiahlu propagáciu Vašich nehnuteľností  
 
- služby dokážeme poskytnúť aj samostatne a tak k existujúcej nehnuteľnosti vybavíme rýchle čerpanie hypotekárneho úveru, znalecký posudok ako aj kúpne zmluvy a návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

 
Pracujeme tak, aby sme neplytvali Vašim časom a finančnými prostriedkami ! 

Máme za sebou 13 rokov skúseností, stovky úspešne zrealizovaných predajov.

- K Vašej nehnuteľnosti pripravíme profesionálny pôdorys :

       

- Pripravíme Video :- Nehnuteľnosti fotíme profesionálnymi zariadeniami :Sme Vám k dispozícii:

Ing. Marian Môcik, tel. 0911 715 229, mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ing. Viera Môciková, tel. 0907 705 229, mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kliknite na tlačítko ,, mám záujem ,, odošlite nám Váš kontakt a my sa Vám ozveme. 

Mám záujem

Sme rodinná realitná kancelária špecializujúca sa na región Bánoviec nad Bebravou a okolie, založená v roku 2005.

Realitná kancelária REALISS vznikla po dôslednom zmapovaní trhu s nehnuteľnosťami v bánovskom regióne. Jej služby sú nastavené tak, aby pokryli jeho potreby. Poskytujeme komplexné služby v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, poradíme v oblasti súvisiacej s právnou problematikou, financovania a poistenia nehnuteľnosti.

Urobíme všetko preto aby bola Vaša nehnuteľnosť predaná čo najvýhodnješie.

Vo všetkých oblastiach našich činností dlhodobo spolupracujeme s renomovanou advokátskou kanceláriou, notárom, súdnymi znalcami a geodetickými kanceláriami.

Zastrešíme ochranu investícií prostredníctvom bankových garancií a notárskej zábezpeky. Neustále vzdelávame a absolvujeme pravidelné školenia Slovenskej realitnej akadémie, Národnej asociácie realitných kancelárii a ďalších renomovaných asociácií v oblasti trhu s nehnuteľnosťami. Príkladom môže byť aj získanie Osvedčenia od Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Slovenskej realitnej akadémie a zápis do personálnej encyklopédie osobností Slovenska vydávanej spoločnosťou WHO IS WHO.

Ing. Marian Môcik, tel. 0911715229, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Ing. Viera Môciková, tel. 0907705229, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Výber zo získaných certifikátov: