Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Financovanie
header-logo2.png

Financovanie

Financovanie

Kategória REALISS- reality. s.r.o.

.... aj HYPOTÉKA SA DÁ VYBAVIŤ POHODLNE A RÝCHLO.....

 

Realitná kancelária REALISS - reality. s.r.o. Vám na základe niekoľko ročných skúseností vo finančnom sprostredkovaní prináša možnosť najvýhodnejšieho financovania kúpy Vašej nehnuteľnosti. Našim cieľom je nielen zabezpečiť nehnuteľnosť pre klienta. ale aj jej efektívne financovanie. preto úzko spolupracujeme so sieťou všetkých komerčných bánk.
 

Mnohí klienti pred kúpou nehnuteľnosti zvažujú možnosti jej financovania. Jednou z možností je hypotekárny úver. Na jednom stretnutí získate prehľad o všetkých bankách. aktuálnych akciách. úrokových sadzbách. či samotných poplatkoch...Poskytneme Vám komplexné informácie. skompletizujeme podklady potrebné k vybaveniu Vašej hypotéky. odsledujeme schvaľovací proces a vy pôjdete do banky už len na podpis samotných zmlúv. Keďže hypotekárny úver je dlhodobou záležitosťou. preto je nevyhnutné venovať zvýšenú pozornosť výberu banky. prostredníctvom ktorej sa daná nehnuteľnosť bude financovať.

 

Parametre faktorov. ktoré ovplyvňujú výšku mesačných splátok a celkových podmienok hypoték a úverov sa neustále menia. Nie každý klient má toľko času. aby navštívil všetky finančné inštitúcie a informoval sa o podmienkach úveru. Práve z tohto dôvodu máme pre Vás pripravené služby našich nezávislých hypotekárnych špecialistov. ktorí Vás prevedú všetkými úskaliami úverového obchodu. Ich služby sú pre našich klientov v plnej miere BEZPLATNÉ.

  

......je pre nás samozrejmosťou. že aj po vyčerpaní Vašej hypotéky Vám v prípade akýchkoľvek otázok zostávame k dispozícii....


Ing. Viera Môciková. tel. 0907 705 229. mail: realiss@realiss.sk