Rodinný dom v obci BrezolupyOkres: Bánovce nad Bebravou 023717
Obec: Brezolupy    
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, studňa, garáž        
Nehnuteľnosť: rodinný dom  Mapa
Počet izieb: 5    
Celková rozloha pozemku: 1.732 m2

Cena: 55.000 EUR - predané  Mám záujem

Popis 
 
Poloha: 5 izbový, priestranný rodinný dom s veľkým, slnečným pozemkom sa nachádza v tichej, okrajovej časti obce Brezolupy, vzdialenej len cca. 7 km od Bánoviec nad Bebravou. Obec je situovaná pri hlavnom ťahu Trenčín - Prievidza, obklopená prírodou. Dom je postavený na rovinatom pozemku s dobrou dostupnosťou ku centru obce, vo veľmi príjemnom prostredí pod lesom poskytujúcom dostatok súkromia.
Opis: samotný rodinný dom má jedno obytné podlažie, je kompletne podpivničený s voľným podkrovím. Prízemné - obytné podlažie pozostáva zo vstupného schodiska, centrálnej haly, piatich izieb ( tri v prednej a dve v zadnej časti domu ), kuchyne s jedálenským kútom, kúpeľne s WC a komory so schodiskom na povaľ. Pivničnú časť dostupnú samostatným vchodom z dvora tvorí kotolňa, kuchynka, skladové priestory a dielňa s vlastným vstupom. Dom je postavený z kombinácie pálenej tehly a kvádre, s betónovými podlahami prekrytými linoleom, v jadre a kuchyni keramickou dlažbou, v jednej z izieb plávajúcou podlahou. Je vykurovaný ústredným kúrením s novým plynovým kotlom a radiátormi, teplá voda je pripravovaná v samostatnom bojleri súbežne s UK. Je napojený na el. energiu 220/380 V, verejný vodovod a plyn, k dispozícii je kopaná studňa. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Na pozemku sa nachádza samostatná garáž pre parkovanie osobného auta. Za ňou je k dispozícii slnečná záhrada pod lesom. Dom sa nachádza v pôvodnom - starostlivo udržiavanom stave s novým kúrením, plastovými oknami a vstupnými dverami a stojí na priestrannom pozemku o celkovej rozlohe 1.732 m2.. 
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :