Rodinný dom Žitná -  RadišaOkres: Bánovce nad Bebravou 023517
Obec: Žitná - Radiša      
Vybavenie: el. energia, vodovod, garáž, chatka s posedením       
Nehnuteľnosť: rodinný dom  Mapa
Počet izieb: 3 + 1    
Celková rozloha pozemku: 2750 m2

Cena: 60.000 EUR - predané Mám záujem

Popis 
 
Poloha: rodinný dom sa nachádza v podhorskej obci Žitná - Radiša, vzdialenej približne 10 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaný na rovinatom a slnečnom pozemku v príjemnom prostredí pod lesom. Z pozemku je výhľad na okolitú prírodu s možnosťami trávenia voľného času, poskytuje pokoj a dostatok súkromia. V zadnej časti je ešte k dispozícii chatka s posedením pri potôčiku a veľká záhrada.
Opis: samotný rodinný dom je jednopodlažný, čiastočne podpivničený a v súčasnosti má neobytné podkrovie s jednou manzardnou izbou. Jeho obytná časť pozostáva zo vstupnej predsiene, centrálnej chodby, troch samostatných izieb a jednej prechodnej, veľkej kuchyne, kúpeľne s WC, komory a schodiska k zadnej izbe a podkroviu. Pivničnú časť tvoria dve miestnosti dostupné z dvora (jedna z nich slúži zároveň ako kotolňa ). Na pozemku je k dispozícii samostatne stojaca garáž, v zadnej časti pozemku chatka s el. energiou a vonkajším prestrešeným posedením určená na trávenie voľného času vo veľmi príjemnom prostredí pod lesom. Rodinný dom je postavený z pálenej tehly, podlahy sú tvorené keramickou dlažbou v chodbe a jadre, v izbách drevenými parketami. Jeho vykurovanie je zabezpečené ústredným kúrením s kotlom na tuhé palivo a el. energiu, teplá voda je pripravovaná v samostatnom bojleri vyhrievaným súbežne s UK a vlastnou el. špirálou. Napojený je na el. energiu 230 / 400 V a obecný vodovod. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Dom stojí na oplotenom, slnečnom a rozľahlom pozemku o celkovej rozlohe 2.750 m2..
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :