Pozemok Horné OzorovceOkres: Bánovce nad Bebravou 013017
Obec: Bánovce nad Bebravou - Horné Ozorovce   
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn 
Nehnuteľnosť: stavebný pozemok   Mapa
 
Celková rozloha pozemku: 1296 m2

Cena: 30 EUR / m2 - predané     Mám záujem

Popis 
 
Poloha: stavebný pozemok sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou - okrajovej časti Horné Ozorovce. Je situovaný vo vedľajšej uličke, v zástavbe rodinných domov s veľmi dobrým prístupom k hlavnému ťahu Trenčín - Prievidza ako aj k samotným Bánovciam. Príjazd k pozemku je asfaltovou cestou.
Opis: pozemok je rovinatý, orientovaný na slnečnú juhozápadnú stranu. Pred pozemkom sa nachádza rozvod el. energie, vodovodu a plynu. V súčasnosti nie je ohradený. V územnom pláne mesta je pozemok určený pre individuálnu bytovú výstavbu ( stavbu rodinného domu ). Jeho približný rozmer je 43 x 31 m. V zadnej časti pozemku sa nachádza železničná vlečka. Vzhľadom na zaradenie, polohu, vybavenie je na pozemku možné realizovať výstavbu rodinného domu. Celková rozloha pozemku je 1296 m2..

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :