IzbaOkres: Bánovce nad Bebravou 013716
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. 5 Apríla ( SEVER )
MapaVybavenie: balkón, pivnica
Poschodie: 1
Počet izieb: 3
Celková plocha: 80,56 m2
Cena: 43.500 EUR - predané  

Popis

Poloha: veľkometrážny trojizbový byt sa nachádza na sídlisku SEVER - na ulici  5 Apríla, v príjemnom prostredí neďaleko centra mesta. Je situovaný v menšom panelovom bytovom dome, na jeho prvom poschodí.
Opis: Byt pozostáva z troch samostatných izieb ( obývačka je vybavená dvoma vstupmi ), priestrannej kuchyne s jedálenským kútom, komory pri kuchyni, predsiene, druhej komory v predsieni ( využiteľná ako samostatný šatník ), kúpeľne a samostatného WC. Byt je okrem dvoch komôr vybavený balkónom dostupným z obývacej izby. Byt sa nachádza v pôvodnom, zachovalom a udržiavanom stave. V samotnom činžiaku boli zrekonštruované vchody - vybavené elektr. vrátnikom, bol zateplený spolu so zrekonštruovanou strechou.  Celková rozloha bytu je 80,56 m2. Parkovanie je možné na parkovisku pred činžiakom.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Fotogaléria :