IzbaOkres: Bánovce nad Bebravou 030815
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. Palkovičova
MapaVybavenie: pivnica, loggia
Poschodie: 2
Počet izieb: 3
Celková plocha: 62 m2
Cena: 35.000 EUR - predané

PopisPoloha: útulný trojizbový byt sa nachádza v tesnej blízkosti centra mesta s veľmi dobrou dostupnosťou ( cca.5 minút chôdze ) na Nám. Ľ. Štúra ( obchody, úrady ), autobusovú a vlakovú stanicu - na ulici Palkovičova. Je situovaný v menšom murovanom, štvorpodlažnom bytovom dome, na jeho druhom poschodí, s loggiou a oknami v izbách orientovanými na slnečnú juhozápadnú stranu.
Opis: samotný byt pozostáva z troch izieb (  jedna vybavená loggiou ), kuchyne, chodby so vstavanou skriňou, kúpeľne a samostatného WC. Ku jeho vybaveniu patrí už spomenutá loggia v izbe a priestranná pivnica v suteréne. Byt má vymenené plastové okná a balkónové dvere, je zachovalý a starostlivo udržiavaný vo veľmi dobrom stave. Samotný činžiak má zrekonštruovaný vstup chránený elektronickým vrátnikom a je zateplený. Celková rozloha bytu je 62 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Fotogaléria :