Rodinný dom v obci BrezolupyOkres: Bánovce nad Bebravou 011712
Obec: Dežerice
Vybavenie: el.energia 220 V, vodovod, plyn, terasa
Nehnuteľnosť: rodinný dom Mapa
Počet izieb: 4
Celková rozloha pozemku : 710 m2
Cena: 88.000 EUR - Predané

Popis Poloha: novostavba nízkoenergetického bungalovu sa bude nachádzať v obci Dežerice vzdialenej len 4 km od Bánoviec nad Bebr.  Je situovaná v novom areály s vlastnou - uzavretou prístupovou cestou, vo vedľajšej ulici s veľmi dobrým prístupom ku hlavnej ceste Trenčín - Prievidza a centru obce. Uzavretá cesta poskytne obyvateľom nadštandard  súkromia a bezpečia, a poloha ľahký a rýchly prístup k okresnému mestu.   
Opis: dom sa nachádza na konci  radovej zástavby, je vybavený samostatným pozemkom, v areály s vlastnou prístupovou cestou. Samotný dom je prízemný a pozostáva z troch samostatných izieb, priestrannej otvorenej haly tvoriacu obývačku s kuchyňou a jedálenským kútom, kúpeľne, samostatného WC, komory, technickej miestnosti a vstupnej chodby. Obývačka je vybavená vstupom na terasu. Dom je stavaný s ohľadom na moderné riešenie interiéru a čo najnižšie prevádzkové náklady. Je stavaný z pórobetónových tvárnic so zateplením o hrúbke 15 cm, s väzníkovým krovom so zateplením o hrúbke 30 cm. Strešná krytina je škridlová. Zateplená  bude taktiež podlaha s izoláciou o hrúbke 12 cm. Presvetlenie domu budú zabezpečovať plastové okná s izolačným trojsklom. Je vykurovaný podlahovým kúrením napojeným na moderný plynový kondenzačný kotol, k dispozícii je komín s možnosťou napojenia na krb. K vybaveniu patria všetky inžinierske siete - el. Energia, vodovod, plyn, odpad je zvedený do centrálnej čističky odpadových vôd. Využiť bude možné aj podkrovný priestor dostupný cez vyklápacie schody. Rodinný dom bude poskytovať za zaujímavú cenu a veľmi nízke prevádzkové náklady, bývanie vo vlastnom dome pri okresnom meste s  vlastným pozemkom a atmosférou bývania v obci. Plánovaný termín ukončenia výstavby a odovzdania domu je september 2012, v súčasnosti sú vybudované zákady domu a napojenie na siete. Rodinný dom bude odovzdávaný dokončený s plávajúcimi podlahami, interiérovými dverami, vymaľovanými stenami, osadenou elektroinštaláciou... Veľkosť pozemku je 710 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria :