Novostavba PečeňanyOkres: Bánovce nad Bebravou 010612
Obec: Pečeňany
Vybavenie: el.energia, vodovod, garáž
Nehnuteľnosť: novostavba RD Mapa
Počet izieb: 5
Celková rozloha pozemku : 600 m2
Cena: 107.000 EUR  - Predané

Popis Poloha: novostavba 5 izbového nízkoenergetického rodinného domu sa nachádza v obci Pečeňany, vzdialenej len 5,5 km do Bánoviec nad Bebravou. Je situovaná v okrajovej časti tichej vedľajšej uličky s výhľadom na obec, na mierne svahovitom pozemku orientovanom na slnečnú juhozápadnú stranu. Nachádza sa v zástavbe rodinných domov - so záhradou v zadnej časti bez ďalších susedov.
Opis: rodinný dom pozostáva z dvoch obytných podlaží  v prednej časti s garážou a v zadnej s terasou a kaskádou oddeľujúcou záhradu s altánkom. Vstup do domu je riešený cez vstupnú predsieň s odkladacím priestorom prechádzajúcu po schodoch k otvorenej hale tvoriacu presvetlený priestor obývačky s výstupom na terasu a rohovej kuchyne s jedálenským kútom a komorou. V chodbe je k dispozícii samostatné WC a vstup do garáže, ktorej časť tvorí zároveň kotolňu. Na druhom podlaží dostupnom po schodisku sú  k dispozícii štyri samostatné izby s predsieňou ( predsieň má predprípravu na prípadnú kuchyňu ), kúpeľňou a samostatným WC. Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2011, kompletne zateplený a vybavený plastovými oknami s izolačnými trojsklami ktoré zaručujú jeho nízku energetickú náročnosť. Strešnú krytinu tvorí betónová krytina Mediteram COPO Ferara. Podlahy tvoria dlažby a plávajúca podlaha v izbách. Je vykurovaný radiátorovým ústredným kúrením s automatickým peletkovým kotlom so zásobníkom na niekoľko dní. Kotol zároveň nahrieva teplú vodu ( v letných mesiacoch el. energia ).  Je napojený na el. energiu 220/380 V a verejný vodovod, odpad je zvedený do vlastnej domovej čističky. V zadnej časti je k dispozícii záhradný altánok na trávenie voľného času. Rodinný dom stojí na pozemku o rozlohe  600 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria :