Záhradná chataOkres: Bánovce nad Bebravou 013711
Obec: Uhrovec
Lokalita: záhr. osada pri obci
Vybavenie: el.energia, balkón, spol.studňa Mapa
Nehnuteľnosť: chata + záhrada
Počet izieb: 1 + pivnica
Celková rozloha pozemku : 426 m2
Predané
Cena: 10.330 EUR ( 311.202 Sk )

Popis

Poloha: murovaná dvojpodlažná chata so záhradou  sa nachádza v záhradkárskej osade v blízkosti podhorskej - strediskovej obce Uhorvec, vzdialenej len cca 6 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaná v pokojnej a tichej časti pod lesom s dobrým prístupom ku osade - málo frekventovanou asfaltovou cestou a s výhľadom na okolitú prírodu.
Opis: chata je dvojpodlažná s podkrovným priestorom ( využívaným ako sklad ). Prízemné podlažie pozostáva z dvoch miestností ( s možnosťou prestavby na kuchynku ). Na poschodí sa nachádza zariadená izba s balkónom s výhľadom na záhradu. Chata je vymurovaná z pórobetónových tvárnic s obkladom z dreva na poschodí a obkladom z kameňa na prízemí. Podlahy sú betónové na poschodí prekryté linoleom. Vykurovanie je zabezpečené lokálnym vykurovacím telesom na tuhé palivo. Chatka je napojená na el. energiu, voda je zabezpečená zo spoločnej studne. Celková rozloha pozemku je  426  m2.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle 0911715229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria:


images/stories/domy/Dom-uhrovec-so.jpg