Rodinný dom v obci TimoradzaOkres: Bánovce nad Bebravou 023311
Obec: Timoradza
Lokalita: okrajová časť obce
Vybavenie: el.energia, vodovod, studňa, Mapa
plyn, terasa
Nehnuteľnosť: rodinný dom
Počet izieb: 3 + kuchyňa
Celková rozloha pozemku : 1660 m2
Predané
Cena: 55.000 EUR ( 1.656.930 Sk )

Popis

Poloha: zrekonštruovaný rodinný dom so záhradou sa nachádza v príjemnom prostredí obce Timoradza s pekným výhľadom zo záhrady na okolitú prírodu. Je situovaný v  okrajovej časti obce, v susedstve rodinných domov na rovinatom pozemku poskytujúcom dostatok súkromia. Obec je vzdialená cca 10 km od Bánoviec nad Bebravou.
Opis: rodinný dom je jednopodlažný, nepodpivničený s podkrovím. Obytné podlažie je tvorené vstupnou chodbou, troma izbami, jednou samostatnou miestnosťou plánovanou ako šatník, kuchyňou s východom na slnečnú terasu, kúpeľne s WC a komory. Dom je vykurovaný lokálnymi vykurovacími telesami plynovými, teplá voda je nahrievaná v elektrickom bojleri. Je napojený na el. Energiu 220/380V, verejný vodovod, plyn. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Dom prešiel rekonštrukciou ktorá zahrnula výmenu el. Inštalácie, rozvodu vody, nové omietky, strešnú krytinu s latovaním a zvodmi, plávajúce podlahy v dvoch izbách, dlažbu v chodbe, izbe a kuchyni, novú kúpeľňu s toaletou,  komín vrátane krbových kachlí, výmenu vykurovacích telies, kuchyňu s predprípravou na umývačku riadu, sadrokartónové stropy, plastové okná, oplotenie v prednej časti  a ďalšie menšie úpravy. K dispozícii je slnečná terasa a menšia pivnička pod terasou. Celková rozloha pozemku je 1660 m2.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle 0911715229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria:

images/stories/domy/Dom-uhrovec-so.jpg