Rodinný dom v Bánovciach nad BebravouOkres: Bánovce nad Bebravou 022111
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Kanada
Vybavenie: el.energia, vodovod, plyn, kanalizácia, garáž Mapa
Nehnuteľnosť: rodinný dom
Počet izieb: 4 + kuchyňa
Celková rozloha pozemku : 697 m2
Predané
Cena: 102.000 EUR ( 3.072.852 Sk )

Popis

Poloha: rodinný dom po rekonštrukcii sa nachádza vo vyhľadávanej časti Bánoviec nad Bebravou - Kanada, v slepej uličke využívanej len domácimi obyvateľmi. Je situovaný v zástavbe rodinných domov  na rovinatom pozemku prístupnom osobným automobilom. Má veľmi dobrú dostupnosť ku hlavnému ťahu Trenčín - Prievidza ako aj ku centru mesta.
Opis: rodinný dom je jednopodlažný, čiastočne podpivničený s podkrovím. Obytné podlažie je tvorené štyrmi izbami ( dve menšie ), priestrannou kuchyňou otvorenou s obývačkou, kúpeľňou s rohovou vaňou, samostatným WC, chodbou a predsieňou. Dom prešiel rekonštrukciou, ktorá zahrnula výmenu okien za plastové, novú kuchynskú linku so spotrebičmi, podlahy, jadro s obkladom a sanitou, nový rozvod vody a odpadov a ďalšie menšie úpravy interiéru. Dom je vykurovaný ústredným kúrením plynovým, je napojený na všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie. Je postavený z pálenej tehly s betónovými podlahami. Strecha je zachovalá vo veľmi dobrom stave. K dispozícii je samostatná garáž a studňa na úžitkovú vodu. Celková rozloha pozemku je 697 m2.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle 0911715229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria

images/stories/domy/Dom-uhrovec-so.jpg