Rodinný dom v obci UhrovecOkres: Bánovce nad Bebravou 011411
Obec: Uhrovec
Lokalita: pri centre obce
Vybavenie: el.energia, vodovod, plyn Mapa
Nehnuteľnosť: rodinný dom
Počet izieb: 2 + kuchyňa
Celková rozloha pozemku : 597 m2
Znížili sme cenu !
Cena: 50.000 EUR - predané

Popis

Poloha: rodinný dom v započatej rekonštrukcii sa nachádza neďaleko centra obce Uhrovec, vzdialenej cca 7 km od Bánoviec nad Bebravou. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť ( škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň ... ) zrekonštruovanú školu, zdravotné stredisko a námestie, nové multifunkčné ihrisko a detské ihrisko a je zasadená do príjemného podhorského prostredia. Samotný dom je situovaný v tichom prostredí vedľajšej ulice, v zástavbe rodinných domov.
Opis: rodinný dom je jednopodlažný, čiastočne podpivničený s podkrovím. Podlažie je tvorené dvoma izbami, kuchyňou, kúpeľňou, predsieňou, chodbou a schodiskom. V súčasnosti majitelia začali s jeho rekonštrukciou kde zväčšili pivničnú časť s novou podlahou ktorej vytvorili samostatný vstup, v izbách odstránili pôvodné podlahy a pripravili na betonáž, dom pripojili na obecný vodovod, osadili novú domovú čističku s novým rozvodom na odpad, v dome osadili novú elektroinštaláciu vrátane skrine a odstránili pôvodné jadro. Dom je napojený na el. energiu 220/380 V, vodovod, plyn je na pozemku. K dispozícii je kopaná studňa. Je postavený z kombinácie pálenej tehly a  kvádre. Strecha je pôvodná so zachovalým krovom a manzartnou časťou. Pozemok je rovinatý o celkovej rozlohe 600 m2.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle 0911715229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria:
images/stories/domy/Dom-uhrovec-so.jpg