Rodinný dom v obci Dolné VesteniceOkres: Bánovce nad Bebravou 023410
Obec: Dolné Vestenice
Vybavenie: všetky IS, garáž, studňa 
Nehnuteľnosť: rodiný dom Mapa
Počet izieb:
Celková rozloha pozemku : 1034 m2
Predané
Cena: 62.000 EUR ( 1.867.812 Sk )

 

Popis

Poloha: zrekonštruovaný rodinný dom so záhradou sa nachádza v obci Dolné Vestenice vzdialenej cca. 15 km od Bánoviec nad Bebravou, s veľmi dobrou dostupnosťou do Partizánskeho a Prievidze. Dom je situovaný v blízkosti centra obce, v zástavbe rodinných domov.
Opis: Rodinný dom je jednopodlažný, čiastočne podpivničený s podkrovím. Obytné podlažie je tvorené troma izbami, kuchyňou, kúpeľňou, predsieňou a chodbou. V zadnej časti domu je k dispozícii garáž s hospodárskou miestnosťou. Pri záhrade je umiestnený altánok so zatrávnenou plochou na trávenie voľného času. Rodinný dom prešiel rekonštrukciou, ktorá zahrnula nové plastové okná a dvere, strechu a zvody, renováciu exteriéru domu, nové kúrenie s komínom, novú kúpeľňu s obkladmi a sanitárkou a ďalšie menšie úpravy. Dom je vykurovaný ústredným kúrením plynovým, je napojený na všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie. Konštrukcia domu je vystavaná z pálenej tehly.  K dispozícii je aj studňa s úžitkovou vodou. Celková rozloha pozemku je 1034 m2.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle 0911715229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria:
images/stories/domy/Dom-uhrovec-so.jpg