Rodinný dom v obci DvorecOkres: Bánovce nad Bebravou Číslo ponuky 032310
Obec: Dvorec-Sliezska osada - cca.4,5 km od BN
Vybavenie: el.energia220/380 V, vodovod, plyn
Počet izieb: 5 + kuchyňa
Nehnuteľnosť:
rodinný dom  
Celková rozloha pozemku : 3628 m2
Rezervované
Cena: 73.000 EUR ( 2.199.198 Sk )

Popis

Poloha: rodinný dom sa nachádza v obci Dvorec v tichej časti - Sliezska osada, vzdialenej len 4,5 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaný medzi rodinnými domami obklopený  veľkou udržiavanou záhradou s výhľadom na okolitú prírodnú scenériu. Záhrada je vybavená krytým sedením a bola určená na trávenie voľného času ( je možné časť odčleniť na samostatný stavebný pozemok).
Opis: rodinný dom pozostáva z dvoch obytných podlaží, je čiastočne podpivničený. Ku jeho vybaveniu patrí prestrešená terasa v záhrade, studňa a garáž. Prízemné podlažie je tvorené dvoma izbami, kuchyňou s komorou, kúpeľňou s WC, vstupnou chodbou a schodiskom. Na druhom podlaží sa nachádzajú tri izby a miestnosť vybavená prívodom vody a vstupom na terasu. Pivnice tvoria dve miestnosti s dielňou. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete - vodovod, el. Energia 220/380 V, plyn. Je vykurovaný ústredným kúrením - plynovým. Teplá voda je pripravovaná v el. Bojleri. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. K dispozícii je kopaná studňa. Dom prešiel rekonštrukciou, ktorá zahrnula novú kúpeľňu s obkladmi a sanitárkou, novú žumpu a prípojku vody, prestavbu kuchyne. Celková rozloha rozľahlého pozemku je 3628 m2. V cene je zahrnutá aj orná pôda o rozlohe  16.768 m2.

Telefón

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229

prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria :
Rodinný dom v obci Dvorec
ZáhradaZáhrada
images/stories/domy/Dom-uhrovec-so.jpg
Výhľad z terasy Izba KúpeľňaIzbaSchodiskoChodba