GarážOkres: Bánovce nad Bebravou 022419 

Obec: 
Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Ul. Trenčianska cesta 
Mapa Vybavenie: el. energia 220/380 V, montážna jama  
Poschodie: - 
Počet izieb: - 
Celková plocha: 22 m2
Cena: - predané       Mám záujem

PopisPoloha: Priestranná garáž o šírke 3 m a hĺbke 6 m sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou, v blízkosti frekventovanej ulice - Trenčianskej cesty ( hlavný ťah Trenčín - Prievidza ) . Má veľmi dobrý prístup ku centru mesta, ako aj k samotnému hlavnému ťahu. Je súčasťou radovej zástavby murovaných garáží.
Garáž je zachovalá a udržiavaná vo veľmi dobrom stave, s novou panelovou strechou s krytinou tvorenou asfaltovými pásmi. Je murovaná, s betónovou podlahou a dvojkrídlovou vstupnou bránou. Garáž je vybavená montážnou jamou, ako aj jamou na uskladnenie zeleniny. Vybavená je el. energiou 220 / 380 V s vlastnými hodinami. Garáž stojí na vysporiadanej parcele o rozlohe 22 m2. .


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :