Záhradná chata Pod VodojemomOkres: Bánovce nad Bebravou 024218
Obec: Bánovce nad Bebravou       
Vybavenie: el. energia, spoločná studňa         
Nehnuteľnosť: záhradná chata    Mapa
Počet izieb: 1    
Celková rozloha pozemku: 342 m2

Cena: predané      Mám záujem

Popis 
 
Poloha: záhradná chata sa nachádza v príjemnom prostredí záhradkárskej osady Pod Vodojemom, s krásnym výhľadom na mesto Bánovce a s veľmi dobrou dostupnosťou do samotného centra mesta. Je situovaná neďaleko lesa, v okrajovej časti osady, v tichom prostredí, v susedstve ostatných záhrad. Pozemok je dostupný asfaltovou a z časti štrkovou cestou ( v rámci osady ). Pozemok okrem výhľadu poskytuje tým že je v okrajovej časti dostatok súkromia.
Popis: chatka je podpivničená s podkrovím. Nadzemné podlažie je tvorené jednou izbou so vstupom cez terasu alebo z prednej časti pozemku. V pivničnej časti je komora určená na skladovanie a menšia predsieň. Podkrovný priestor chaty je možný využiť na dobudovanie spania, alebo skladovanie. Chatka je murovaná, s betónovými podlahami v izbe prekrytými drevotrieskovou podlahou. Je napojená na el. Energiu 220 V, vykurovaná je murovaným krbom, ktorý okrem tepla dotvára aj príjemnú atmosféru. Voda je zabezpečená zo spoločnej studne v záchytnej nádrži pri pozemku, pitná voda zo spoločnej studne cca 15m od pozemku. Studňa je vybavená čerpadlom.V zadnej časti pozemku je k dispozícii posedenie s ohniskom a suché WC. Samotná osada je ohradená plotom. Pozemok je vysporiadaný, v osobnom vlastníctve a má celkovú rozlohu 304 m2.. 

Príjazd: asfaltová cesta k parkovaniu, štrková k chate.
Stav budovy: pôvodný stav.
Materiál stavby: kváder, pálená tehla.
Podlahy: betón + drevotrieskové tvárnice.
Okná: drevené - dvojité.
Vykurovanie: krb.
Teplá voda: -.
El. energia: 230 V.
Voda: spoločná studňa.
Odpad: -.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu