Chalupa nad obcou Krásna VesOkres: Bánovce nad Bebravou 052918
Obec: Krásna Ves       
Vybavenie: -        
Nehnuteľnosť: chalupa -rekreačný domček   Mapa
Počet izieb: 1   
Celková rozloha pozemku: 1.721 m2

Cena: predané     Mám záujem

Popis 
 
Poloha: chalupa so záhradou sa nachádza v nádhernom, chránenom podhorskom prostredí katastra Krásna Ves časť Veľké Lúky, vzdialenej cca 2 km od samotnej obce ( približne 15 km je do Bánoviec aj do Trenčianskych Teplíc ). Je situovaný na polosamote, v osade tvorenej len troma stavbami, na rovinatom pozemku obklopenom okolitou prírodou. Prístup k pozemku je z väčšej časti asfaltovou komunikáciou, zvyšok nespevnenou poľnou cestou. Lokalita poskytuje súkromie, pokoj a jedinú možnosť na realizáciu chaty alebo chalupy vzhľadom na skutočnosť, že vydanie stavebného povolenia na iné pozemky by už pravdepodobne nebolo možné.
Opis: samotná chalupa s jednopodlažná, bez pivníc, s neobytným podkrovím. Bola postavená z kombinácie nepálenej a kameňa s betónovými podlahami. Tvorená je bývalou kuchyňou, izbou a komorou v zadnej časti. Komora má vlastný vstup z dvora. Bola vykurovaná lokálnymi vykurovacími telesami na tuhé palivo. Voda je k dispozícii zo spoločnej studničky v susedstve pozemku. Dom sa nachádza v pôvodnom stave, vyžadujúcom rekonštrukciu. Stojí na pozemku o celkovej rozlohe 1721 m2. Spolu chalupou je možnosť odkúpiť aj lúku o rozlohe 3028 m2. . 


Príjazd: asfaltová cesta, nespevnená komunikácia.
Stav budovy: pôvodný.
Materiál stavby: kameň, nepálená tehla.
Podlahy: betón.
Okná: drevené, dvojité.
Vykurovanie: lokálne vykurovacie telesá,  
Teplá voda: -.
El. energia: -.
Voda:  studnička v susedstve pozemku.
Plyn: - .
Odpad: -.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :