Rodinný dom Horné NašticeOkres: Bánovce nad Bebravou 021118
Obec: Horné Naštice      
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn         
Nehnuteľnosť: rodinný dom   Mapa
Počet izieb: 3 + obývačka s kuchyňou    
Celková rozloha pozemku: 401 m2

Cena: 99.000 EUR - predané    Mám záujem

Popis 
 
Poloha: výstavba novostavby 4 izbového, nízkoenergetického bungalovou sa bude nachádzať vo vyhľadávanej obci Horné Naštice, v tesnej blízkosti Bánoviec nad Bebravou. V obci je k dispozícii materská škola, obchody... Samotný dom bude situovaný na rovinatom, slnečnom, ohradenom pozemku s veľmi dobrým prístupom ku centru obce v tichej vedľajšej ulici s príjemným výhľadom na okolitú prírodu.
Opis: samotný rodinný dom je projektovaný ako prízemný s ohľadom na čo najnižšiu energetickú náročnosť a čo najlepšie priestorové využitie. V zadnej časti rodinného domu je možné umiestniť terasu dostupnú cez veľké francúzske okná z obývačky. Pred domom je miesto pre dve parkovacie státia. Prízemné podlažie bude pozostávať zo vstupnej chodby, troch samostatných izieb, kúpeľne, samostatného WC, šatníka ( komory ), haly tvoriacej otvorený priestor kuchyne s obývačkou. ( Možnosť komory a technickej miestnosti ). Dom bude postavaný z kvádre s betónovými podlahami. Strešnú krytinu bude tvoriť škridla značky Terran - okná sú plastové s izolačným trojsklom. Dom bude kompletne zateplený a vykurovaný moderným a úsporným kondenzačným kotlom s podlahovým kúrením ( vrátane prípavy teplej vody ). K dispozícii je el. energia, vodovod, plyn a prípojka na kanalizáciu. Dom bude odovzdávaný dokončený a plne funkčný. V cene sú zahrnuté aj interiérové dvere, kompletná elektroinštalácia / vodoinštalácia / vrátane zásuviek a vypínačov, plávajúce podlahy, steny vymaľované na bielo. Dom bude stáť na pozemku o rozlohe 401 m2.. 

Občianska vybavenosť obce: obecný úrad, obchod, škôlka.
Príjazd: asfaltová cesta.
Stav budovy: novostavba s možnosťou úpravy priečok.
Materiál stavby: porobetónová kvádra.
Podlahy: betón + plávajúca podlaha.
Okná: plastové - izolačné trojsklo.
Vykurovanie: plyn, podlahové kúrenie.
Teplá voda: súbežne s UK.
El. energia: 230 V.
Voda: obecný vodovod.
Odpad: k dispozícii obecná kanalizácia ( predpríprava ).

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :