Pozemok Dolné OzorovceOkres: Bánovce nad Bebravu 024618
Obec: Bánovce nad Bebravou - Dolné Ozorovce   
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn 
Nehnuteľnosť: stavebný pozemok   Mapa
 
Celková rozloha pozemku: 944 m2

Cena: predané     Mám záujem

Popis 
 
Poloha: slnečný, rovinatý, stavebný pozemok sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou - v tichej, vedľajšej uličke Dolných Ozoroviec. Je situovaný na pokojnom mieste, v zástavbe rodinných domov s veľmi dobrým prístupom k hlavnému ťahu Trenčín - Prievidza, centru mesta. Ulica má vlastný prístup a je neprejazdná, slúžiaca len pre miestnych obyvateľov.
Opis: pozemok je rovinatý, orientovaný na juhovýchodnú stranu, poskytujúci súkromie. Pred pozemkom sa nachádza rozvod el. energie, vodovodu a plynu. Je kompletne ohradený. V územnom pláne mesta je pozemok určený pre individuálnu bytovú výstavbu ( stavbu rodinného domu ). Jeho šírka je 20 m. Vzhľadom na zaradenie, polohu, vybavenie je na pozemku možné realizovať výstavbu rodinného domu. Celková rozloha pozemku je 944 m2. .


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu  Fotogaléria :