Rodinný dom UhrovecOkres: Bánovce nad Bebravou 012015
Obec: Uhrovec
Lokalita: Uhrovec
Vybavenie: el. energia, vodovod, studňa, dielňa 
Nehnuteľnosť: rodinný dom 
Počet izieb: 7
Celková rozloha pozemku: 708 m2

Cena: 105.000 EUR - v cene je aj zariadenie

PopisPoloha: zrekonštruovaný rodinný dom so zachovanou pôvodnou architektúrou sa nachádza v obci Uhrovec, vzdialenej cca 7 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaný neďaleko centra obce, na rovinatom pozemku prístupnom z oboch strán a s veľmi dobrou dostupnosťou ku centru obce.  Samotná podhorská obec má kompletnú občiansku vybavenosť ( škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň ... ) a príjemné prostredie vytvorené prírodnou scenériou strážovských vrchov.
Opis: rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou s ohľadom na zachovanie jeho pôvodnej architektúry a zároveň s vytvorením plne funkčného a vybaveného interiéru. V súčasnosti má prízemné a nad ním dve obytné podlažia ( jedno podkrovné ) s možnosťou využitia prízemného podlažia na obytné prípadne pracovné - komerčné účely. Prízemné ( v súčastnosti neobývané ) podlažie je tvorené uzatvorenou vstupnou chodbou prechádzajúcou ku ohradenému pozemku v zadnej časti, troma izbami, komorou a centrálnym schodiskom na poschodia. Na prvom poschodí sa nachádza chodba s balkónom do záhrady, priestranná hala s kuchynským kútom a kúpeľňou ( s toaletou ), dve izby. V podkroví je veľký otvorený priestor s kuchynským kútom, spálňou s preskleným vstupom na balkón a výhľadom na obec, kúpeľňa s toaletou. Dom prešiel rekonštrukciou, ktorá zahrnula novú strechu, plastové okná a vstupné dvere, plávajúce podlahy, fasádu, kachle na tuhé palivo,  bojler na teplú vodu, elektrické a vodovodné inštalácie, interiérové dvere, kuchynku vrátane spotrebičov, kúpeľne s obkladmi a sanitárkou, omietky, balkón, nové podkrovie, zariadenie  a ďalšie interiérové a exteriérové úpravy. Dom je napojený na verejný vodovod, el. energiu, s možnosťou napojenia na plyn. Na pozemku je k dispozícii vlastná studňa. Vykurovaný je v súčasnosti novými krbovými kachľami na oboch obytných podlažiach, odpad je zvedený do vlastnej žumpy. V zadnej časti sa nachádza priestranná, renovovaná dielňa so vstupom cez dvojkrídlovú bránu zo zadnej časti, so zastavanou plochou 124m2 a vedľajší sklad. Pozemok má príjazd aj zo zadnej časti čo je výhodou pre vstup do dielne aj s väčšími predmetmi. Celková rozloha pozemku je 708 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria :