Rodinný dom VysočanyOkres: Bánovce nad Bebravou 012420
Obec: Vysočany    
Vybavenie: el. energia, plyn, studňa    
Nehnuteľnosť: rodinný dom so záhradou    Mapa
Počet izieb: 2   
Celková rozloha pozemku: 4.572 m2
 
Cena: 55.000 EUR - rezervované       
Mám záujem

Popis 
 
Poloha: zachovalý a starostlivo udržiavaný rodinný dom s rozsiahlim pozemkom o rozlohe až 4.572 m2 sa nachádza v tichej lokalite - vedľajšej, neprejazdnej uličky obce Vysočany. Je situovaný na slnečnom a mierne sa zvažujúcom pozemku s krásnym výhľadom na okolie. Pozemok má šírku až 26 m, čo dáva možnosti jeho ďalšieho využitia a dostatok súkromia. Je v susedstve rodinných domov. Vjazd na samotný pozemok a ku hospodárskej budove je cez dostatočne širokú dvojkrídlovú bránu.
Popis: samotný rodinný dom je čiastočne podpivničený s jedným obytným podlažím a voľným podkrovím. Prízemné - obytné podlažie tvorí priestranné zádverie a centrálna chodba, dve samostatné izby, veľká kuchyňa, kúpeľňa s WC, komora a schodisko do podkrovia. Pivničnú časť tvorí jedna miestnosť využívaná ako sklad dostupná priamo z dvora. Dom bol postavený v roku 1955 z pálenej tehly, s betónovými podlahami - v izbách drevená palubovka. Podlahovú krytinu tvorí prevažne linoleum a koberce, dlažba v chodbe a kúpeľni. Dom je vykurovaný lokálnymi vykurovacími telesami plynovými. Teplá voda je pripravovaná v samostatnom elektrickom bojleri. Dom je napojený na el.energiu 230/400V a plyn. Voda je čerpaná z vlastnej studne umiestnenej na nádvorí. Odpad je zvedený do žumpy. Dom sa nachádza v pôvodnom, starostilvo udržiavanom stave, bez výraznejších rekonštrukcií. Za domom sa nachádza samostatne stojaca hospodárska budova využívaná ako sklad. V zadnej časti pozemku o celkovej rozlohe až 4.572 m2 je k dispozícii rozľahlá, slnečná záhrada orientovaná na juhozápadnú stranu s dostatkom súkromia a krásnym výhľadom na okolie.

Rekonštrukcia: pôvodný, udržiavaný stav.
Materiál stavby: pálená tehla, betónové podlahy + linoleum a koberce, keramická dlažba v kúpeľni a chodbe, strop drevený trámový, krytina strechy pálená škridla.
Okná: pôvodné drevené - dvojité, 1 s plastové v predsieni
Strecha: pôvodná, trámový strop s podbitím a omietkou + pálená škridla
Kúrenie: lokálne vykurovacie telesá plynové
Teplá voda: el. bojler
Siete: el. energia, plyn
Vybavenie: studňa, sklad
Energetický certifikát: nemá 


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :Video prehliadka: