Rodinný dom NorovceOkres: Bánovce nad Bebravou 020920
Obec: Norovce       
Vybavenie: možnosť el. energie, plynu        
Nehnuteľnosť: rodinný dom, garáž, hospodárska budova       Mapa
Počet izieb: 5     
Celková rozloha pozemku: 1209 m2 

Cena: 39.000 EUR      Mám záujem

Popis 
 
Poloha: starší 5 izbový rodinný dom s garážou, veľkým pozemkom o rozlohe až 1206 m2 sa nachádza v obci Norovce. Obec je vzdialená približne 17 km od Bánoviec nad Bebravou a len 13 km od Topoľčian, čím vytvára výhodu ľahkej dostupnosti k dvom okresným mestám. Je situovaný, na slnečnom a prevažne rovinatom pozemku mierne sa zvažujúcom v jeho zadnej časti. Je zasadený v susedstve rodinných domov, v centre obce. Vjazd na samotný pozemok a ku garážam je cez dostatočne širokú prístupovú cestu spoločnú so susediacim pozemkom.
Popis: rodinný dom je prízemný, s neobytným podkrovím. Prízemné - obytné podlažie tvorí veľká centrálna chodba päť samostatných izieb ( dve veľké izby v prednej časti domu ), veľký priestor pre kuchyňu otvorený s obývačkou, plánovaná kúpeľňa s WC a dve komory ( technická miestnosť ). Povaľ tvorí voľný priestor. V zadnej časti domu sa nachádza prístavba garáže pre jeden osobný automobil, dostupná cez plechovú dvojkrídlovú bránu a samostatná hospodárska budova. Dom je postavený z kombinácie pálenej tehly a kvádre, s plochou strechou nad prístavbou a stanovou strechou s vymenenou plechovou krytinou v pôvodnej časti. Podlahy sú betónové, stropy trámové s podbitím a omietkou. Dom bol vykurovaný lokálnymi vykurovacími telesami plynovými. Teplá voda je pripravovaná v samostatnom elektrickom bojleri. Dom je v súčasnosti odpojený od dodávky energií. Na pozemku je k dispozícii prípojka plynu, el. energiu bude potrebné napojiť zo stĺpa pred vedľajším pozemkom. Voda je k dispozícii zo studne priamo na pozemku. Nachádza sa v pôvodnom stave, so započatou rekonštrukciou, s čiastočne vymenenými oknami za plastové, vymenenou strešnou krytinou nad pôvodnou časťou, vyliatymi podlahami okrem dvoch predných izieb. V zadnej časti pozemku o rozlohe 1206 m2 je k dispozícii priestranná záhrada so zemnou pivnicou.

Rekonštrukcia: pôvodný stav, započatá rekonštrukcia.
Materiál stavby: kváder a pálená tehla, betónové podlahy
Okná: pôvodné drevené - dvojité a plastové
Strecha: plochá nad prístavbou ( IPA ), pôvodná časť trámový strop + plech
Kúrenie: plánované ústredné kúrenie radiátorové, plynový kotol
Teplá voda: el. bojler
Siete: odpojené - možnosť el. energie, plynu
Vybavenie: studňa, garáž, hospodárska budova, zemná pivnica
Energetický certifikát: vzhľadom na nedokončenú rekonštrukciu nemá.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :