Chata pri obci UhrovecOkres: Bánovce nad Bebravou 032619
Obec: Uhrovec       
Vybavenie: el. energia, studňa, garáž       
Nehnuteľnosť: chalupa      Mapa
Počet izieb: 2 + kuchyňa    
Celková rozloha pozemku: -

Cena: 27.000 EUR - predané       Mám záujem

Popis 
 
Poloha: plne funkčná chata s dvoma izbami, garážou sa nachádza v nádhernom prostredí, neďaleko podhorskej obce Uhrovec. Je situovaná v tichej lokalite mimo obce, obklopená lesom, na mierne svahovitom pozemku poskytujúcom dostatok súkromia a možností vyžitia za účelom rekreácie. Príjazd k chate je nespevnenou, štrkovou komunikáciou približne 5 minút od samotnej obce.
Opis: chata je podpivničená, plne funkčná, vybavená garážou na parkovanie osobného automobilu. Prízemné podlažie chaty je drevenej konštrukcie so zateplením ( 10 cm izolácie ), so železobetónou základovou doskou a sedlovou, zateplenou strechou prekrytou škridlou Bramac. Tvorí ho vstupná chodba s úložným priestorom, samostatná miestnosť využívaná ako obývačka s kuchyňou a kachľami a izba. V podkroví je k dispozícii veľká miestnosť využívaná ako spálňa pre viacero návštevníkov. Pivničnú časť postavenú z betónu tvorí priestranná garáž dostupná cez dvojkrídlovú bránu. Chata je vykurovaná lokálnym vykurovacím telesom na tuhé palivo. K dispozícii je el. energia 220 V / 380 V s vlastnou prípojkou. Voda je k dispozícii zo studne. V zadnej časti sa nachádza priestor pre menšie posedenie s výhľadom na les. Prostredie v ktorom sa chata nachádza poskytuje súkromie a priestor na relax a trávenie voľného času v prírode...

Stav budovy:
pôvodný, postavená v roku 1974.
Materiál stavby:
 zateplená drevená konštrukcia, garáž so stropom strop železobetón.
Podlahy:
linoleum.
Okná:
 - drevené dvojité.
Strecha:
Bramac.
Vykurovanie:
 lokálne teleso - tuhé palivo.
Teplá voda:
 -
El. energia: 220/380 V.
Voda:
 studňa.
Odpad: -.
Energetický certifikát: nemá.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :