Chalúpka v obci OmastináOkres: Bánovce nad Bebravou 012619
Obec: Omastiná       
Vybavenie: el. energia, vodovod - možnosť napojenia       
Nehnuteľnosť: chalupa      Mapa
Počet izieb: 1 + kuchyňa    
Celková rozloha pozemku: 48 + 215 m2

Cena: predané      Mám záujem

Popis 
 
Poloha: dobová chalúpka sa nachádza v podhorskej obci Omastinná, vzdialenej 14 km od Bánoviec nad Bebravou. Keďže ide o tichú obec v príjemnom prostredí, došlo v nej v posledných rokoch hlavne k výstavbe zariadenia na trávenie voľného času - penzión, tenisový kurt a rekonštrukcií starších domov na víkendové chalupy. V jej susedstve sa nachádza turisticky vyhľadávaná obec Uhrovské Podhradie. Samotná chalupa je situovaná neďaleko centra obce, v susedstve rodinných domov.
Opis: chalupa je súčasťou spoločnej stavby - so susediacou stavbou má spoločnú stenu. Je na začiatku stavby ( pri vstupe do dvora ) a má vysporiadaný pozemok pod stavbou ako aj vstup. Je dvojpodlažná, nepodpivničená s voľným podkrovím. Prízemné podlažie tvorí bývalá kuchynka, na poschodí sa nachádza miestnosť v minulosti užívaná ako izba - dostupná po vonkajšom drevenou schodisku. V zadnej časti dvora je k dispozícii pôvodná hospodárska budova a dve parcelky dostupné aj obecným chodníkom. Chalupa má rozvod el. energie ( v súčasnosti odpojený ) s možnosťou pripojenia na vodovod ( pred pozemkom ). Vykurovanie bolo riešené telesami na tuhé palivo. Chalupa je postavená z kameňa a bude vyžadovať rekonštrukciu. Príjazd je zabezpečený priamo k stavbe miestnou asfaltovou komunikáciou...

Stav budovy:
pôvodný, potrebná rekonšstrukcia.
Materiál stavby:
 kameň, trámové stropy.
Podlahy:
drevená palubovka.
Okná:
 - drevené dvojité.
Strecha:
eternitové tašky.
Vykurovanie:
 lokálne telesá - tuhé palivo.
Teplá voda:
 -
El. energia: len rozvod - odpojená.
Voda:
 vodovod pred pozemkom.
Odpad: -.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :