Záhradná chata DežericeOkres: Bánovce nad Bebravou 031419
Obec: Dežerice - Vlčkovo        
Vybavenie: el. energia, vodovod, garáž       
Nehnuteľnosť: záhradná chata s garážou     Mapa
Počet izieb: 2 + kuchyňa    
Celková rozloha pozemku: 1.682 m2

Cena: 41.000 EUR - predané    Mám záujem

Popis 
 
Poloha: stavba 2 izbovej záhradnej chaty s garážou sa nachádza v príjemnej a tichej lokalite vedľajšej ulice obce Dežerice - časť Vlčkovo. Obec sa nachádza v blízkosti Bánoviec nad Bebravou, s veľmi dobrým prístupom k hlavnému ťahu TN - PD a obchvatu Bánoviec. Samotná chata je situovaná na rovinatom, ohradenom pozemku, v pomerne tichej časti neprejazdnej ulice. Je situovaná v prednej časti pozemku, v zadnej časti je menšia terasa a slnečná záhrada s dostatkom súkromia.
Opis: chata je prízemná s plochou strechou, postavená z kvádre. V zadnej časti chaty je prestrešená terasa určená na trávenie voľného času. Pred chatou je vytvorené miesto pre parkovacie státia. Prízemné podlažie pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch izieb, kúpeľne, samostatného WC, haly tvoriacej otvorený priestor kuchyne s jedálenským kútom, komory a garáže so vstupom aj priamo z dvora cez plechovú bránu. Chata je postavaná z kvádre s betónovými podlahami. Okná sú pôvodné -drevené. K dispozícii je el. energia, vodovod s možnosťou plynu. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Vonkajší rozmer stavby je 14,53 m x 7 m, zastavaná plocha ( bez terasy ) 102 m2. Pozemok je oplotený, so vstupnou bránou takže nebude vyžadovať ďalšie investície. Celková výmera pozemku je 1682 m2, pri šírke 12 m.

Príjazd: asfaltová miestna komunikácia.
Stav budovy: pôvodný.
Materiál stavby: kváder .
Podlahy: betón + lynoleum, drevená palubovka ( 2x izba ).
Okná: drevené.
Strecha: plochá
Vykurovanie: -.
Teplá voda: el. bojler ( podľa kúrenia )
El. energia: 230 V / 400 V.
Voda: vodovod.
Odpad: vlastná žumpa.V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :