Rodinný dom Dvorec - časť Sliezska osadaOkres: Bánovce nad Bebravou 011119
Obec: Dvorec - Sliezska osada    
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, 2xstudňa, altánok, garáže    
Nehnuteľnosť: rodinný dom   Mapa
Počet izieb: 3+3+1  
Celková rozloha pozemku: 401 m2
Video
Cena: 142.000 EUR       
Mám záujem

Popis 
 
Poloha: rodinný dom sa nachádza v obci Dvorec, v jej tichej časti - Sliezska osada, vzdialenej len 5 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaný medzi rodinnými domami obklopený veľkou udržiavanou záhradou s výhľadom na okolie. Pozemok je slnečný, rovinatý, vybavený krytým sedením a je zväčša určený na trávenie voľného času. V prednej časti je udržiavaná predzáhradka s okrasnými drevinami a menšie detské ihrisko, v zadnej časti možnosti parkovania a voľnočasová záhrada.
Opis: samotný rodinný dom pozostáva z dvoch obytných podlaží a je kompletne podpivničený. Každé z podlaží má vlastný vstup a tvoria samostatné bytové jednotky. Prízemné podlažie je tvorené zádverím, priestrannou chodbou, obývačkou otvorenou s modernou kuchyňou, spálňou s vlastnou kúpeľňou, pracovňou a schodiskom. Na druhom podlaží sa nachádzajú tri izby ( jedna veľká podkrovná ), otvorený priestor obývačky a kuchyne, kúpeľňa s toaletou, chodba a vstup vybavený prestrešenou teraskou s príjemným výhľadom. Pivnice tvoria miestnosti využívané ako sklad a garáž. Rodinný dom je napojený na - vodovod, el. Energia 220/380 V, plyn. Je vykurovaný ústredným kúrením - plynovým. Teplá voda je pripravovaná súbežne s UK. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. K dispozícii sú dve kopané studne. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, vrátane jeho zateplenia, vybudovania samostatného vstupu pre horné podlažie, vytvorenia veľkej detskej izby v podkroví, nového kúrenia, okien, dverí, podláh, kúpeľní, úpravy dispozície ..... Ku jeho vybaveniu patrí samostatná prestrešená terasa v záhrade, detské ihrisko, hospodárske budovy, studňa a garáž. Celková rozloha rozľahlého pozemku je 1.451 m2.  .


Príjazd: asfaltová cesta.
Stav budovy: kompletne zrekonštruovaná, zateplená stavba.
Materiál stavby: pálená tehla.
Podlahy: keramická dlažba, plávajúce podlahy.
Okná: plastové.
Vykurovanie: ústredné plynové, radiátorové.
Teplá voda: súbežne s UK
El. energia: 240/400 V.
Voda: vodovod, studňa .
Plyn: áno .
Odpad: žumpa.
Energetický certifikát: nemá.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :Video prehliadka: