Rodinný dom PochabanyOkres: Bánovce nad Bebravou 010919
Obec: Pochabany       
Vybavenie: el. energia,plyn, vodovod        
Nehnuteľnosť: rodinný dom      Mapa
Počet izieb: 3 + kuchyňa    
Celková rozloha pozemku: 1.245 m2

Cena: 59.000 EUR - predané      Mám záujem

Popis 
 
Poloha: rodinný dom so slnečnou záhradou ( s ovocnými drevinami ) sa nachádza v tichej, okrajovej časti obce Pochabany. Obec je vzdialená len približne 11 km od Bánoviec nad Bebravou a je zasadená do príjemného prostredia. Dom je situovaný v príjemnom a tichom prostredí vedľajšej ulice, v blízkosti lesa, na rovinatom pozemku, orientovanom na južnú stranu. Pozemok má susedov len z jednej strany a má prístupovú komunikáciu po celej jeho dĺžke.
Opis: rodinný dom je prízemný, čiastočne podpivničený, s jedným obytným podlažím a čiastočne zobytneným podkrovím dostupným po vnútornom schodisku. Jeho obytné podlažie pozostáva zo vstupnej predsiene ( orientovanej ku záhrade ), chodby, dvoch samostatných izieb, kuchyne s jedálenským kútom, kúpeľne s WC a schodiska do podkrovia s komorou. V podkroví je k dispozícii miestnosť s balkónom a voľný povalový priestor. V zadnej časti domu sa nachádza prístavba samostatnej miestnosti využívanej ako letná kuchyňa a dielne. Dom bol postavený v roku 1971 z kombinácie kvádre a pálenej tehly s betónovými podlahami prekrytými keramickou dlažbou v chodbe a kúpeľni, v jednej izbe drevenými parketami, plávajúcou podlahou a v kuchyni linoleom. Strešnú krytinu tvorí pálená škridla. Rodinný dom je vykurovaný ústredným kúrením s plynovým kotlom a teplá voda je pripravovaná súbežne s UK. K dispozícii je el. energia 220/380 V, vodovod a plyn . Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Rodinný dom je v pôvodnom starostlivo udržiavanom stave s oknami v izbách a kuchyni vymenenými za plastové. V zadnej časti pozemku sa nachádza rovinatá záhrada s výhľadom na les. Rodinný dom stojí na pozemku o celkovej rozlohe 1245 m2..

Stav budovy:
pôvodný starostlivo udržiavaný stav, plne funkčná, nové plastové okná.
Materiál stavby:
 pálená tehla, kváder .
Podlahy:
betón + dlažba ( chodba, zádverie ), plávajúca podlaha ( izba), drevené parkety ( izba ), linoleum .
Okná:
 - drevené dvojité, 3x plastové.
Strecha:
škridla pálená
Vykurovanie:
 ústredné - plyn ( kotol v pivnici )
Teplá voda:
 súbežne s UK.
El. energia: 240 V/400 V.
Voda:
 vodovod
Odpad: žumpa.V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :