Chalupa ŽItná - RadišaOkres: Bánovce nad Bebravou 010619
Obec: Žitná - Radiša    
Vybavenie: el. energia, vodovod     
Nehnuteľnosť: chalupa   Mapa
Počet izieb: 2  
Celková rozloha pozemku: 838 m2
Video
Cena: 33.000 EUR - predané      
Mám záujem

Popis 
 
Poloha: 2 izbová chalupa s vysporiadaným pozemkom sa nachádza v príjemnom prostredí podhorskej obce Žitná - Radiša, vzdialenej cca 12 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaná v okrajovej časti obce, na mierne svahovitom pozemku orientovanom na juhozápadnú stranu, s výhľadom na obec a okolitú prírodnú panorámu. Pozemok je pod lesom a je z neho dobrá dostupnosť ku samotnému centru obce.
Opis: Chalupa je pôvodnou prízemnou stavbou. Je čiastočne podpivničená s jedným obytným podlažím a voľným podkrovím. Jej obytné podlažie so vstupom z dvora je tvorené zádverím s kúpeľňou a komorou, dvoma samostatnými priestrannými izbami ( jedna v zadnej časti domu ) a veľkou kuchyňou. V zadnej časti domu je k dispozícii prístavba menšej hospodárskej budovy využívanej ako sklad dreva. Pivničná časť je tvorená jednou miestnosťou pod kuchyňou. Samotná chalupa je postavená z pálenej tehly, s novými betónovými podlahami ( v izbe a zádverí prekryté keramickou dlažbou ). Nachádza sa vo veľmi dobrom, starostlivo udržiavanom stave, vykurovaná lokálnymi vykurovacími telesami na tuhé palivo ( sporák v kuchyni a krbové kachle v izbe ). Teplá voda v súčasnosti nieje k dispozícii ( kúpeľňu a WC je potrebné dokončiť ). Výhodou je jej pripojenie na el. energiu 220/380 V a verejný vodovod. Celková rozloha pozemku je 838 m2, ktorý je riadne vysporiadaný..


Príjazd: asfaltová cesta.
Stav budovy: pôvodný, udržiavaný stav, nové betónové podlahy, dlažba v izbe a chodbe.
Materiál stavby: pálená tehla.
Podlahy: keramická dlažba ( izba, zádverie ), betón.
Okná: drevené - dvojité, vonkajšie žalúzie.
Vykurovanie: lokálne vykurovacie telesá na tuhé palivo.
Teplá voda: -.
El. energia: 240/400 V.
Voda: vodovod.
Plyn: nie .
Odpad: -.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :Video prehliadka: