IzbaOkres: Bánovce nad Bebravou 015119 

Obec: 
Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Ul. K priehrade ( SEVER ) 
Mapa Vybavenie: komora, loggia, balkón   
Poschodie: 1 zo 4
Počet izieb: 2 
Celková plocha: 59 m2
Cena: 59.000 EUR - predané     Mám záujem

PopisPoloha: priestranný, 2 izbový byt, s veľkou komorou sa nachádza v tichej a vyhľadávanej lokalite sídliska SEVER, v blízkosti termálneho kúpaliska, materskej škôlky, obchodu... - na ul. K priehrade. Je situovaný v menšej bytovke, na jej ideálnom - prvom poschodí, s oknami v izbách a balkónom orientovaným na slnečnú - juhozápadnú stranu.. Byt je umiestnený mimo cesty.
Opis:
samotný byt pozostáva z dvoch samostatných izieb ( obývačka s balkónom ), kuchyne, veľkej komory s loggiou, priestrannej predsiene, kúpeľne a samostatného WC v pôvodnom jadre. Byt má vymenené okná a balkónové dvere za plastové, inak je starostlivo udržiavaný a zachovalý vo veľmi dobrom stave. Podlahy v izbách tvoria zachovalé drevené parkety. Celková rozloha bytu je 59 m2. Parkovanie je možné na parkoviskách pri činžiaku..

Rekonštrukcia: vymenené  okná a balkónové dvere za plastové.
Podlahy: izby - drevené parkety, inak linoleum a koberce.
Činžiak: zrenovované vchody.  
Káblová TV: áno
Internet: áno
Kúrenie: ústredné kúrenie, mestská kotolňa 
Náklady: 86 EUR ( správca na 1 osobyu), 20 EUR ( elektrická energia ), 5 EUR ( plyn )
Správca: Byttherm  V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :